Rada Pedagogiczna |
← |
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Mokomieji dalykai ir kvalifikacinė kategorija | Pareigos |
1. | Božena Ambrozevičienė | Technologijų mokytoja metodininkė | Mokytoja, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos pirmininkė. 8a klasės auklėtoja |
2. | Teresa Andruškevič | Choreografijos mokytoja metodininkė | Mokytoja |
3. | Alina Balčiūnienė | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | Mokytoja, 2b klasės auklėtoja |
4. | Regina Baniukevič | Dailės vyresnioji mokytoja | Mokytoja, mokytojo padėjėja, 9a klasės auklėtoja |
5. | Teresa Čišėvič | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | Mokytoja, 3a klasės auklėtoja |
6. | Teresa Deržinskaja | Geografijos mokytoja metodininkė | Mokytoja, vaiko gerovės komisijos narė, viešųjų pirkimų komisijos narė |
7. | Alena Gudalevič | Chemijos vyresnioji mokytoja | Mokytoja, gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė |
8. | Danuta Grablevskaja | Lenkų kalbos mokytoja | Mokytoja, 4b klasės auklėtoja, VDM grupės pedagogė |
9. | Valerijus Jaglinski | Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas | Direktorius, mokytojas, atestacijos komisijos pirmininkas |
10. | Liucina Jaglinska | Lenkų kalbos mokytoja ekspertė | Mokytoja, lenkų kalbos metodinės grupės pirmininkė, IVG klasės auklėtoja |
11. | Jolita Jakubauskienė | Psichologė | Psichologė, vaiko gerovės komisijos narė, mokytojo padėjėja |
12. | Olga Jurkevičienė | Matematikos ir ekomonikos mokytoja metodininkė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Metodikos tarybos pirmininkė, mokytojų atestacijos komisijos narė, viešųjų pirkimų komisijos pirmininkė, vaiko gerovės komisijos narė |
13. | Krystyna Kratkovska | Istorijos vyresnioji mokytoja | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja, vaiko gerovės komisijos pirmininkė |
14. | Jadvyga Kulakovska | Biologijos vyresnioji mokytoja | Mokytoja |
15. | Elvina Kuginienė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja, 8b klasės auklėtoja, mokytojų atestacinės komisijos narė |
16. | Irena Kotvicka | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | Mokytoja, 2a klasės auklėtoja, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos narė |
17. | Leonora Kadevičienė | Rusų kalbos (užsienio) vyresnioji mokytoja | Mokytoja, 6a klasės auklėtoja, klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė |
18. | Helena Koševska | Matematikos vyresnioji mokytoja | Mokytoja |
19. | Beata Kovalevska | Istorijos ir politologijos mokytoja metodininkė | Mokytoja, IIIG klasės auklėtoja, socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė, dokumentų ekspertų komisijos narė |
20. | Janina Kostecka | Matematikos mokytoja metodininkė | Mokytoja |
21. | Liucija Kolpak | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja | - |
22. | Ligija Liausienė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja, lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė |
23. | Gražina Liachovič - Erkoyuncu | Pradinio ugdymo mokytoja | Mokytoja, 1a klasės auklėtoja |
24. | Joana Markovskaja | Anglų kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja, 7a klasės auklėtoja, užsienių kalbų metodinės grupės pirmininkė |
25. | Teresa Masalska | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja | Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos narė |
26. | Pavel Mechovičius | Informatikos mokytojas | mokytojas |
27. | Lilija Mikonienė | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | Mokytoja, 3b klasės auklėtoja, logopedė, vaiko gerovės komisijos narė |
28. | Anželika Oleškevičienė | Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja | Mokytoja, 5a klasės auklėtoja, |
29. | Jolanta Pacyno | Lenkų kalbos vyresnioji mokytoja | Mokytoja, 9a klasės auklėtoja, viešųjų pirkimų komisijos narė |
30. | Danutė Pudžiuvelienė | Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja | Mokytoja |
31. | Božena Prokopovič | Anglų kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja |
32. | Sabina Sadovska | Psichologė | Priešmokyklinio ugdymo pedagogė |
33. | Alicija Silina | Rusų kalbos ir literatūros mokytoja | Bibliotekininkė |
34. | Loreta Skulskytė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja, mokyklos tarybos sekretorė |
35. | Jolanta Steckevič | Tikybos mokytoja | Mokytoja |
36. | Božena Sokolinskaja | Muzikos mokytoja | Mokytoja |
37. | Lina Spetylaitė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja |
38. | Šarūnė Stonienė | Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja | - |
39. | Romuald Štura | Kūno kultūros mokytojas metodininkas | Mokytojas |
40. | Eduard Tučinskij | Kūno kultūros vyresnysis mokytojas | Mokytojas |
41. | Aurelija Urbonavičienė | Anglų kalbos mokytoja metodininkė | Mokytoja |
42. | Katerina Valeikienė | Bibliotekininkė | - |
43. | Joldana Vincel | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | Mokytoja, 1b klasės auklėtoja |
44. | Kristina Višnevskienė | Fizikos mokytoja | Mokytoja |
45. | Jadvyga Vysocka | Socialinė pedagogė | Socialinė pedagogė, vaiko gerovės komisijos narė |
46. | Barbara Zinkevič | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | Mokytoja, 4a klasės auklėtoja, pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė, viešųjų pirkimų komisijos narė, vaiko gerovės komisijos narė |
↑ | ← |