Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Kontaktai

 

 

VILNIAUS SIMONO KONARSKIO GIMNAZIJOS DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
2022-2023 M.M.
 
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Elektroninio pašto adresas
1.      
Aleksas Aliukonis
aleksas.aliukonis@konarskio.lt
2.      
Božena Ambrozevičienė
bozena.ambrozeviciene@konarskio.lt
3.      
Teresa Andruškevič
teresa.andruskevic@konarskio.lt
4.      
Alina Balčiūnienė
alina.balciuniene@konarskio.lt
5.      
Nijolė Baliukonienė
nijole.baliukoniene@konarskio.lt
6.      
Regina Baniukevič
regina.baniukevic@konarskio.lt
7.      
Teresa Čišėvič
teresa.cisevic@konarskio.lt
8.      
Miroslava Dvilevič
miroslava.dvilevic@gmail.com
9.      
Alena Gudalevič
alena.gudalevic@konarskio.lt
10.  
Danuta Grablevskaja
danuta.grablevskaja@konarskio.lt
11.  
Jolita Jakubauskienė
jolita.jakubauskiene@konarskio.lt
12.  
Valerijus Jaglinski
valerijus.jaglinski@konarskio.lt
13.  
Liucina Jaglinska
liucina.jaglinska@konarskio.lt
14.  
Olga Jurkevičienė
olga.jurkeviciene@konarskio.lt
15.  
Milda Kazakevičienė
milda.kazakeviciene@konarskio.lt
16.  
Liucija Kašėtienė
lucija.kasetiene@konarskio.lt
17.  
Auksolė Kęsminienė
auksuole.kesminienė@konarskio.lt
18.  
Krystyna Kratkovska
krystyna.kratkovska@konarskio.lt
19.  
Božena Krasilova
bozenasokolinska@gmail.com
20.  
Ana Kizelevič
ana.kizelevic@konarskio.
21.  
Jadvyga Kulakovska
jadvyga.kulakovska@konarskio.lt
22.  
Elvina Kuginienė
elvina.kuginiene@konarskio.lt
23.  
Alina Krulikovska
alina.krulikovska@konarskio.lt
24.  
Irena Kotvicka
irena.kotvicka@konarskio.lt
25.  
Leonora Kadevičienė
leonora.kadeviciene@konarskio.lt
26.  
Helena Koševska
helena.kosevska@konarskio.lt
27.  
Beata Kovalevska
beata.kovalevska@konarskio.lt
28.  
Janina Kostecka
janina.kostecka@konarskio.lt
29.  
Liucija Kolpak
liucija.kolpak@konarskio.lt
30.  
Ligija Liausienė
ligija.liausiene@konarskio.lt
31.  
Gražina Liachovič - Erkoyuncu
grazina.liachovic-erkoyuncu@konarskio.lt
32.  
Eleonora Ligeikienė
eleonora.ligeikiene@konarskio.lt
33.  
Alina Makovska
alina.makovska@konarskio.lt
34.  
Joana Markovskaja
joana.markovskaja@konarskio.lt
35.  
Pavel Mechovičius
pavel.mechovicius@konarskio.lt
36.  
Erika Memis
erika.memis@konarskio.lt
37.  
Lilija Mikonienė
lilija.mikoniene@konarskio.lt
38.  
Alina Možeiko-Selezneva
alina.mozeiko-selezneva@konarskio.lt
39.  
Jolianta Pacyno
jolanta.pacyno@konarskio.lt
40.  
Renata Bordokova
renata.bordokova@konarskio.lt
41.  
Natalja Paškovskienė
natalja.paskovskiene@konarskio.lt
42.  
Romuald Piotrovski
romuald.piotrovski@konarskio.lt
43.  
Božena Prokopovič
bozena.prokopovic@konarskio.lt
44.  
Danutė Pudžiuvelienė
danute.pudziuveliene@konarskio.lt
45.  
Alicija Rosovska
alicija.rosovska@konarskio.lt
46.  
Sabina Sadovska
sabina.sadovska@konarskio.lt
47.  
Joana Seliava
joana.seliava@konarskio.lt
48.  
Alicija Silina
alicija.silina@konarskio.lt
49.  
Loreta Skulskytė
loreta.skulskyte@konarskio.lt
50.  
Veslav Sobieski
veslav.sobieski@konarskio.lt
51.  
Jolanta Steckevič
jolanta.steckevic@konarskio.lt
52.  
Šarūnė Stonienė
sarune.stoniene@konarskio.lt
53.  
Miroslava Suboč
miroslava.suboc@konarskio.lt
54.  
Julita Šalkovska
julita.salkovska@konarskio.lt
55.  
Romuald Štura
romuald.stura@konarskio.lt
56.  
Eduard Tučinskij
eduard.tucinskij@konarskio
57.  
Aurelija Urbonavičienė
aurelija.urbonaviciene@konarskio.lt
58.  
Lilija Verbel
lilija.verbel@konarskio.lt
59.  
Gintautas Vilkas
gintautas.vilkas@konarskio.lt
60.  
Joldana Vincel
joldana.vincel@konarskio.lt
61.  
Kristina Višnevskienė
kristina.visnevskiene@konarskio.lt
62.  
Ana Zemska
ana.zemska@konarskio.lt
63.  
Barbara Zinkevič
barbara.zinkievic@konarskio.lt
__________________________________
 
 

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti