Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Informatika pradiniame ugdyme

 

Vilniaus Simono Konarskio mokykla dalyvauja projekte: ""Informatika pradiniame ugdyme".

 

Ugdymo plėtotės centras vykdo projektą „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“ (projekto Nr. 09.2.1-ESFA-V-726-04-0001), finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis. Siekiant sudaryti lygias galimybes visiems vaikams ugdytis skaitmeninę kompetenciją, kūrybiškumą, informatinį mąstymą, bus įgyvendinama veikla „Pradinio ugdymo informatikos programos rengimas, išbandymas ir diegimas“ (tęsiami projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ metu pradėti darbai).

 
Papildomai atrinktos 90 pradinio ugdymo programą įgyvendinančių mokyklų kartu su 10 jau dalyvavusių mokyklų, ekspertų, mokslininkų ir praktikų grupe išbandys ir kurs integruotą informatikos turinį. Bus parengtos ir įgyvendintos dvi kvalifikacijos tobulinimo programos: mokytojų skaitmeninei kompetencijai tobulinti ir mokytojų profesinei kompetencijai – ugdyti pradinių klasių mokinių informatikos gebėjimus – tobulinti. Nuo 2020 metų visoms Lietuvos mokykloms bus teikiamos konsultacijos dėl informatikos programos turinio ir jo įgyvendinimo.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti