Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Mokymasis būti

 

Europos politikos priemonių eksperimentinis projektas „Mokymasis būti: metodikų ir praktinių, skirtų socialinių, emocinių ir sveikatos įgūdžių vertinimui plėtojimas švietimo sistemose (angl. Learning to Be). Projektą koordinuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Projekto metų buvo rengiamas mokinių socialinių ir emocinių kompetencijų vertinimo modelis, kuris yra išbandomas Lietuvos ir kitų penkių valstybių mokyklose 2018-2019 mokslo metais. Mokinių socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymo stiprinimas – vienas prioritetinių švietimo tikslų. Švietimo įstatymo pataisos numato būtinybę visoms mokykloms diegti tikslingas prevencines švietimo priemones ir reguliariai tobulinti pedagogų kompetenciją socialinio ir emocinio ugdymo srityje. Dalyvaujančios projekte mokyklos turi puikią galimybę nemokamai tobulinti mokytojų ir administracijos kompetenciją šioje srityje, išbandyti švietimo naujoves ir prisidėti prie mokinių pasiekimų vertinimo Lietuvoje tobulinimo.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti