ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Najlepsi 2021/2022

 

 

 

 

 Emilia Berazo IIIa -  

III miejsce podczas Miejskiej Olimpiady z Języka Angielskiego

 

Alan Klimeniuk IIIb - 

wyróżnienie za doskonałą znajomością języka podczas Miejskiej Olimpiady z Języka Rosyjskiego

Edwin Szałkowski - IIIa 
 
srebrny medal na WAKO Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Kickboxingu w Czarnogórze

 

 Kinga Magdalena Żybort IIa -
 
tytuł III Wicemistrza Ortografii w XVII edycji konkursu „Mistrz Ortografii”.

Daniel Kondratowicz - IIa
 
I miejsce podczas Młodzieżowych Lekkoatletycznych Mistrzostw m. Wilna.
 
III miejsce na Miejskiej Olimpiadzie z Technologii
 
 Karina Morozaitė Ia -
 
 wyróżnienie w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej
 

 Izabela Suščenkovaitė  8a -

II miejsce na Miejskim Konkursie „Lietuviškai rašyti moku“ dla klas 7-8


Julia Mikonytė – 8a

wyróżnienie na międzyszkolnym republikańskim konkursie „(Ne)laiminga meilė” wyróżnienie na międzyszkolnym republikańskim konkursie „(Ne)laiminga meilė” 

 
Radosław Bużyński 7b –
 
Laureat Miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”;
 
I miejsce na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
 

 

Justyna Rudzianiec 6a –
 
Laureat Miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”;
 

III miejsce na Miejskiej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego wśród klas 5-9

III miejsce w Konkursie Recytatorskim im. Przemysława Poźlewicza

 
 

Jakub Gołubowski klasa 5a –

wyróżnienie w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej

 

Urszula Szejbak 4b -

III miejsce na Miejskiej Olimpiadzie z Języka Litewskiego dla Szkół Mniejszości Narodowych wśród 3-4 klas.

 
 
 Sofia Tymszan 4b -

zwycięstwo wśród klas 4 w Miejskim Konkursie Kaligraficznym 
 

Dawid Budarewicz 3a -  

zwycięzca konkursu recytatorskiego klas 1 - 4 "Ant žodžio sparnų"
 

Jan Benedykt Józef Rudnicki 3a –

Laureat Miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”;

 
II miejsce na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
zwycięstwo w II etapie Konkursu Recytatorskiego „Słowem-Polska”, organizowanego przez Kancelarię Prezydenta RP pod patronatem Małżonki Prezydenta RP. 

 Wioleta Łuczyńska 3a -

 III miejsce na Miejskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego dla uczniów klas 3 – 4

Wioleta Łuczyńska i Rajmund Wilkin 3a, - 

I miejsce na VII Turnieju Tańca Ludowego w formie towarzyskiej " O Palmę Wileńszczyzny "


Tomasz Mordas 3a -

III miejsce w kategorii KIDS w II Konkursie Piosenki Polskiej "Wileńska nuta". 
 

Beata Szynkowska 3a -
 
III miejsce na Republikańskim Zintegrowanym Konkursie języka angielskiego i plastyki „Moja zima”.
 

Aleksandra Gloria Miłosz 3a - 

zwycięzca międzynarodowego (Polska) konkursu kolęd i pastorałek „Zaśpiewajmy Jezusowi…” 
 

Ewa Laszakiewicz 1a - 

zwycięzca konkursu recytatorskiego klas 1 - 4 "Ant žodžio sparnų"
 

 

 

 

 
smart foreash
This site uses cookies. They can identify logged-in users, collect statistics, and help improve browsing experience for each visitor individually.
Learn more about our Privacy Policy
Agree Clear the cookies and exit