ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Najlepsi 2019/2020

 

 

Gintarė Dziminskaitė IVa - 

II miejsce  w międzynarodowym turnieju wiedzy historycznej „Historiada” zorganizowanym w Domu Kultury Polskiej w Wilnie przez Fundację „Pomoc Polakom na Wschodzie”.
 
X miejsce na Miejskiej Olimpiadzie z Języka Litewskiego i Literatury klas III (11) - IV (12).  Wśród 42 uczestników była jedyną uczennicą ze szkół mniejszości narodowych.

Aneta Jaglinska IVa-

II miejsce w Miejskiej Olimpiadzie z Matematyki

Gabriela Pawtel IIIa - 
III miejsce  w międzynarodowym turnieju wiedzy historycznej „Historiada” zorganizowanym w Domu Kultury Polskiej w Wilnie przez Fundację „Pomoc Polakom na Wschodzie”.
Firma „Flasker” -
tytuł „Najbardziej Europejskiej spółki uczniowskiej” podczas wystawy Expo’19, która odbyła się w Ratuszu Wileńskim. 
 
Gabriela Jolanta Mazur IIa -
 
nagroda "lidera" na Miejskim Konkursie Intelektualnym „Septem+”,
 
laureat miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”,
 
III miejsce na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
Patrycja Dorota Łuksza IIa -
 
wyróżnienie w Republikańskim Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" dla klas 10.
   

Kinga Magdalena Żybort 8a -

 

laureat miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”,
 
wyróżnienie na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.

 

Dominik Wołkonowski 7a -

 II miejsce w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej „Ku chwale Trójcy”.


Elżbieta Anna Baniukiewicz 5a -
III miejsce na konkursie florystycznym "Dūzgiam kalėdos sode!" wśród klas 5-8.
 
Radosław Bużyński 5b - 
 
laureat miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”,
 
wyróżnienie na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
II miejsca na Miejskiej Olimpiadzie klas 5-9 z Języka Rosyjskiego (obcego).
 
 
Zespół Ludowy "Świtezianka" -
nominacja "Musical performance" podczas konkursu "Space Christmas Celebration".
 

 


 

Justyna Rudzianiec 4a -

laureat miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”,
 
III miejsce na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
   
 
Konrad Rafał Sokołowski 2b -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”,
 
wyróżnienie na Republikańskim Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
 Uljana Połujańska 2a i Patryk Miłaszewicz 2a
(Zespół Ludowy  "Świtezianka") -
I miejsce w 1 kategorii  wiekowej w VI turnieju Polskich Tańców Narodowych w formie towarzyskiej.

 

Emila Sadowska 2b i Sebastian Lastowski 2b
(Zespół Ludowy  "Świtezianka") -
III miejsce w 1 kategorii  wiekowej w VI turnieju Polskich Tańców Narodowych w formie towarzyskiej
 
   

 

 
smart foreash
This site uses cookies. They can identify logged-in users, collect statistics, and help improve browsing experience for each visitor individually.
Learn more about our Privacy Policy
Agree Clear the cookies and exit