ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Najlepsi 2018 / 2019

 

 

Gintarė Dziminskaitė IIIG - 

13 miejsce (z 38 uczestników), na Olimpiadzie z Języka Litewskiego dla klas 11-12 miasta Wilna,  było to najwyższe miejsce osoby ze szkoły z nielitewskim językiem nauczania.

Szkolny Teatr "Szkic" -

Nagroda „Brązowego Dzwoneczka” na XXIII Festiwalu Teatrów Szkolnych za przedstawienie "Sen nocy wrzeniowej" .

Ema Sinkevičiūtė IIIG -

finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides“


Dominik Tarasewicz IIIG -

finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides“

Reta Samonczyk 10A -
 
II miejsce w Republikańskim Konkursie Ortograficznym "Geriausias iš lietuvių kalbos" dla klas 10;
wyróżnienie w Republikańskim Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" dla klas 10.
Idea biznesu społecznego uczniowskiej spółki „Flasker” podczas targów „Studijos 2019” w Litewskim Centrum Wystawowym LITEXPO otrzymała tytuł „Społecznie odpowiedzialnej spółki” oraz wsparcie i pomoc od „JCI Lietuva”.  
Gabriela Jolanta Mazur 9A -
 
I miejsce w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej „Święci są wśród nas”.
Patrycja Dorota Łuksza 9 A -
 
II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2019".
Aneta Bralkowska 8A -
 
III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2019".
7 - 8 klasy -
 
7 miejsce (wśród 108 szkół Litwy) w Olimpiadzie Ochrony Przyrody
 
Kinga Magdalena Żybort 7A -
 
I miejsce w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej „Święci są wśród nas”.
I miejsce podczas Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

Diana Dąbrowska 7A -
 
I miejsce podczas wileńskiego etapu Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej. 
I miejsce podczas Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

 

 

 
Dominik Wołkonowski 6A -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
 
Wiktoria Truselewicz 6A -
 
I miejsca na Republikańskim Florystycznym Konkursie „Dūzgiam Kalėdas sode!“.
 

 
Emilia Korolowa 5A -
 
II miejsca  na Republikańskim Florystycznym Konkursie „Dūzgiam Kalėdas sode!“.
 
 
Julija Mikonytė 5A –
 
wyróżnienie w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej „Święci są wśród nas”.
 
Zespół Pieśni i Tańca „Świtezianka” 
Klasa 5A - 
 
I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Tanecznym Space 2019.
 
Emilia Królikowska 4A -
 
laurat Miejskiego Konkursu Kaligraficznego klas 2-4.
 
Radosław Bużyński 4B -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 

Lukrecja Wonsowicz 4A -

III miejsce na Miejskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego klas 4.


Łukas Stauskas 3B -

I miejsce na Miejskiej Olimpiadzie z Języka Litewskiego Szkół Mniejszości Narodowych.


 
Jakub Gołubowski 2A –
 
wyróżnienie w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej „Święci są wśród nas”.
 

Kamil Karankiewicz 2A -

III miejsce w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej „Święci są wśród nas”.

 
Konrad Rafał Sokołowski 1B -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
Zespół Pieśni i Tańca „Świtezianka” 
Klasa 1A i 1B - 
 
II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Tanecznym Space 2019.
 

 

 
smart foreash
This site uses cookies. They can identify logged-in users, collect statistics, and help improve browsing experience for each visitor individually.
Learn more about our Privacy Policy
Agree Clear the cookies and exit