ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Najlepsi 2017 / 2018

 

 

 

Karina Dzisiewicz 11A -

II miejsce w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej.

Ema Sinkevičiutė 11A -

Finalistka FLEX, otrzymała stypedium Departamentu Stanu USA i w przeciągu całego roku pobiera naukę w Stanach Zjednoczonych.

Gintarė Dziminskaitė 10A - 

II miejsce w Republikańskim Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" dla klas 10,
 
I miejsce w Republikańskim Konkursie Ortograficznym "Geriausias iš lietuvių kalbos" dla klas 10,
 
III miejsce w Olimpiadzie z Języka Litewskiego dla klas 9-10 miasta Wilna (była jedyną uczestniczką ze szkoły z nielitewskim językiem nauczania),
 
I miejsce na Miejskiej Olimpiadzie Języka Litewskiego wśród klas 9-10 szkół mniejszości narodowych.

Aneta Jaglińska 10A -

Finalistka FLEX, otrzymała stypedium Departamentu Stanu USA i w przeciągu całego roku pobiera naukę w Stanach Zjednoczonych.

 Urszula Ewa Żybort 10A - 

III miejsce w Republikańskim Konkursie Ortograficznym "Geriausias iš lietuvių kalbos" dla klas 10.

Drużyna "Konary" zdobywcy II miejsca na Miejskim Konkursie Burzy Mózgów w Szkole na Lipówce poświęconemu 100-leciu Odrodzenia Litwy.     
Reta Samonczyk 9A -
 
II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2018".

Aneta Szybakowska  9A -

III miejsce w kategorii IX-XII w konkursie prac florystycznych "W oczekiwaniu świąt zimowych" w Wileńskim Ogrodzie Botanicznym w Kairėnai.

 

Patrycja Dorota Łuksza 8 A -

III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2018".

 Gabriela Jolanta Mazur 8A -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”;
 
II miejsce w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej.

Aneta Bralkowska 7A -

III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2018".

Kinga Magdalena Żybort 6A -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”;
 
III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2018".

Tomasz Andruszkiewicz i Maria Katarzyna Wierbiel 4A -

III miejsce na V Turnieju Tańca Polskiego o Palmę Wileńszczyzny.

Ewelina Stravinskaitė 4A -

I miejsce na Miejskim konkursie Ortograficznym dla klas 4

Szkolna drużyna klasy 4 w składzie: Emilia Korolowa, Kamila Kowgier, Julia Mikonytė, Ewelina Stravinskaitė -

II miejsce w konkursie: "Jestem katolikiem". W konkursie wzięło udział 36 szkół z polskim i litewskim językiem nauczania. 

Szkolna drużyna klasy 4 w składzie: Emilia Korolowa, Maria Katarzyna Wierbiel, Julia Mikonytė, Ewelina Stravinskaitė -
 
III miejsce w republikańskim konkursie: "Jestem katolikiem".
Uczestniczyło 12 najmocniejszych drużyn z całej Litwy.
 
 
Emilia Krulikowska 3A -
 
wyróżnienie na Miejskiej Olimpiadzie Języka Polskiego
Agnieszka Stachowska 3A -
 
laureat miejskiego etapu Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „Kresy”,
 
III miejsce na Republikańskim XXVI Konkursie Recytatorskim im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
 
„Najlepsza wśród uczniów 3 - 4 klas w Wilnie” w recytatorskim konkursie z języka litewskiego „Ir knyga mane augina”

Lukrecja Wonsowicz 3A -

III miejsce na Miejskim Konkursie Dyktand "Mistrz ortografii".

Łukas Stauskas 2B -

III miejsce na miejskiej Olimpiadzie z Matematyki.

Kamil Karankiewicz 1A -

II miejsca w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej.

Ernesta Szostak 1B -
 
wyróżnienie w I kategorii wiekowej w Republikańskim Konkursie Poezji Religijnej.

 

 
smart foreash