ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Kontakt

 
Kontakt
 
Vilniuas Simono Konarskio mokykla
Szkoła im. Szymona Konarskiego w Wilnie
 
Adres:
Statybininkų g. 5, Vilnius 03200, Litwa
 
Telefon / fax:
+370 5 213 05 18
 
Mail:
rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

VILNIAUS SIMONO KONARSKIO MOKYKLOS MOKYTOJŲ KONTAKTAI
2018/2019 m.m.
 
Nr.
Vardas, pavardė
El.paštas
  1.  
Aleksas Aliukonis
aleksas.aliukonis@konarskio.lt
  1.  
Božena Ambrozevičienė
bozena.ambrozeviciene@konarskio.lt
  1.  
Teresa Andruškevič
teresa.andruskevic@konarskio.lt
  1.  
Regina Baniukevič
regina.baniukevic@konarskio.lt
  1.  
Alina Balčiūnienė
alina.balciuniene@konarskio.lt
  1.  
Teresa Čišėvič
teresa.cisevic@konarskio.lt
  1.  
Teresa Deržinskaja
teresa.derzinskaja@konarskio.lt
  1.  
Aleksandr Didžiulis
aleksandr.didziulis@konarskio.lt
  1.  
Miroslava Dvilevič
miroslava.dvilevic@konarskio.lt
  1.  
Aleksandra Gaidukevič
aleksandra.gaidukevic@konarskio.lt
  1.  
Danuta Grablevskaja
danuta.grablevskaja@konarskio.lt
  1.  
Alena Gudalevič
alena.gudalevic@konarskio.lt
  1.  
Jolita Jakubauskienė
jolita.jakubauskiene@konarskio.lt
  1.  
Valerijus Jaglinski
valerijus.jaglinski@konarskio.lt
  1.  
Liucina Jaglinska
liucina.jaglinska@konarskio.lt
  1.  
Olga Jurkevičienė
olga.jurkeviciene@konarskio.lt
  1.  
Krystyna Kratkovska
krystyna.kratkovska@konarskio.lt
  1.  
Jadvyga Kulakovska
jadvyga.kulakovska@konarskio.lt
  1.  
Elvina Kuginienė
elvina.kuginiene@konarskio.lt
  1.  
Irena Kotvicka
irena.kotvicka@konarskio.lt
  1.  
Leonora Kadevičienė
leonora.kadeviciene@konarskio.lt
  1.  
Helena Koševska
helena.kosevska@konarskio.lt
  1.  
Beata Kovalevska
beata.kovalevska@konarskio.lt
  1.  
Liucija Kolpak
liucija.kolpak@konarskio.lt
  1.  
Janina Kostecka
janina.kostecka@konarskio.lt
  1.  
Ligija Liausienė
ligija.liausiene@konarskio.lt
  1.  
Gražina Liachovič-Erkoyuncu
grazina.liachovic-erkoyuncu@konarskio.lt
  1.  
Teresa Masalska
teresa.masalska@konarskio.lt
  1.  
Joana Markovskaja
joana.markovskaja@konarskio.lt
  1.  
Pavel Mechovičius
pavel.mechovicius@konarskio.lt
  1.  
Lilija Mikonienė
lilija.mikoniene@konarskio.lt
  1.  
Anželika Oleškevičienė
anzelika.oleskeviciene@konarskio.lt
  1.  
Jolanta Pacyno
jolanta.pacyno@konarskio.lt
  1.  
Renata Pačinskaitė
renata.pacinskaite@konarskio.lt
  1.  
Božena Prokopovič
bozena.prokopovic@konarskio.lt
  1.  
Danutė Pudžiuvelienė
danute.pudziuveliene@konarskio.lt
  1.  
Sabina Sadovska
sabina.sadovska@konarskio.lt
  1.  
Loreta Skulskytė
loreta.skulskyte@konarskio.lt
  1.  
Božena Sokolinska
bozena.sokolinskaja@konarskio.lt
  1.  
Jolanta Steckevič
jolanta.steckevic@konarskio.lt
  1.  
Lina Spetylaitė
lina.spetylaite@konarskio.lt
  1.  
Šarūnė Stonienė
sarune.stoniene@konarskio.lt
  1.  
Romuald Štura
romuald.stura@konarskio.lt
  1.  
Eduard Tučinskij
eduard.tucinskij@konarskio.lt
  1.  
Aurelija Urbonavičienė
aurelija.urbonaviciene@konarskio.lt
  1.  
Katerina Valeikienė
katerina.valeikiene@konarskio.lt
  1.  
Joldana Vincel
joldana.vincel@konarskio.lt
  1.  
Kristina Višnevskienė
kristina.visnevskiene@konarskio.lt
  1.  
Barbara Zinkevič
barbara.zinkevic@konarskio.lt
________________________________________
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
smart foreash