Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Aktualijos

<  1 2 3 4 .. 56  >
Diskusijos apie mokinių testavimą santrauka
2021 10 08

 Mokinių testavimas padėjo išvengti šimtų ligos židinių

Skaityti plačiau
Ilgas rugio kelias…
2021 10 04

 Ar kada nors susimąstėte, koks ilgas ir sunkus duonos kelias nuo rugio grūdo iki mūsų stalo? Tokį klausimą sprendė mūsų mokyklos antrokėliai per integruotą lietuvių ir lenkų kalbų pamoką. 

Skaityti plačiau
Pamoka pirmokams „Saugus eismas“
2021 09 21
 Rugsėjo 3 dieną mūsų pirmokams buvo surengta saugaus eismo pamoka, kurią vedė II - ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Snežana Kondratovič. 
 
Skaityti plačiau
Sveikinimai
2021 09 01

 LR Seimo narės Irenos Haase Rugsėjo 1-osios sveikinimas

Skaityti plačiau
Sveikiname artėjančių mokslo metų proga!
2021 08 30

 Ruošiantis grįžti į mokyklas,  švietimo bendruomenėje kyla daug klausimų. Tikimės, kad bent į dalį jų rasite specialiai mokykloms parengtoje svetainėje, kurioje paskelbta informacija apie saugumo sąlygas skirtingose švietimo pakopose, testavimą, skiepijimą, taip pat aktualūs dokumentai, operacijų vadovo – sveikatos apsaugos ministro sprendimai, ugdymo kintant pandeminei situacijai scenarijai.   

Skaityti plačiau
Saugiam paauglių grįžimui į mokyklas – vakcina nuo COVID-19
2021 08 03

 Pamokos mokyklose ir neprivalomas testavimas dėl COVID-19 – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai paskelbus gaires ugdymo organizatoriams, savivaldybėms teks ieškoti būdų užtikrinti, kad pamokų netektų perkelti į nuotolį vos jas pradėjus. Vilniaus miesto savivaldybė neabejoja, kad patikimiausias būdas išvengti šio scenarijaus – pasiskiepijimas.

Skaityti plačiau
Metinių projektų pristatymas
2021 06 21

 Metinių projektų pristatymas - paskutinis mokslo metų darbas, leidžiantis patirti jaudulį pristatant projekto rezultatus gimnazijos bendruomenei ir pasididžiuoti savo veikla. 

Skaityti plačiau
Informuojame, kad pasiskiepyti nuo COVID-19 jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus!
2021 06 17

 Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo COVID-19 skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

Skaityti plačiau
Impresija - Įspūdis II klasė
2021 06 14

 Koks pirmas įspūdis jums kyla paklausius šio muzikos kūrinio? Tokį klausimą II-ų klasių mokiniai išgirdo muzikos pamokoje (mokytoja Eleonora Ligeikienė). Tiesa, kūrinio pavadinimo tuomet jie dar neišgirdo. 

 
Skaityti plačiau
  <  1 2 3 4 .. 56  >
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti