Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“

 

 2018 - 2019 m.m

Paskutinį rugsėjo penktadienį nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje iškilmingai ir šventiškai pažymėta Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ mokslo metų pradžia. Per 190 vaikų iš penkių Vilniaus mokyklų nuo šiol tapo ir studentais, kurie kartą į mėnesį Kazimiero Simonavičiaus universitete klausys paskaitų įvairiomis temomis.

Jauniesiems studentams paskaitas skaitys ne tik akademikai, tačiau ir atstovai iš meno, verslo bei politikos sričių. Jaunųjų studentų laukia interaktyvios, technologinės paskaitos bei, naujiena – savaitgalinės stovyklos.
Tarptautinio „Alfa“ vaikų universiteto studentais taps 3-ios klasės moksleiviai iš įvairiakalbių mokyklų:  „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos, Šeškinės pradinė mokykla, Vilniaus privati gimnazija ir Vilniaus Naujamiesčio mokyklos. Anot edukacinės programos vadovės Evelinos Lipskajos, socialinių ar kultūrinių skirtumų turinčių vaikų integravimas į bendrą darbo grupę padės ugdyti pagarbą žmogaus teisėms, tautiškumą, demokratišką požiūrį į pasaulėžiūrų, įsitikinimų ir gyvenimo būdo įvairovę.
 

 2017 - 2018 m.m

Vasario 2 dieną Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) oficialiai atidarytas tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“. Tai edukacinė platforma, vykdoma remiantis sėkmingu Lenkijos partnerių Kujavijos – Pamario Aukštosios mokyklos, Vaikų universiteto pavyzdžiu.

 

 

Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ informacija už 2017 - 2018 m.m.:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti