Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Kiti apie mus

 

Mediatoriai  LRT radijo laidoje "Ryto garsai"   

LRT radijo laidos "Ryto garsai" įrašas. Nuo 1:45:50 interviu su Vilniaus Simono Konarskio mokyklos mediacijos klubo pirminke Jolanta Tupko Mazur.

 
 
2019 m. vasario pradžioje Vilniaus miesto savivaldybėje vyko renginys „Mediacija mokykloje“, kuriame dalyvavo savivaldybės administracijos atstovai, Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų socialiniai pedagogai, mokytojai ir mokiniai. Renginio metu Mokyklinės ir bendraamžių konfliktų mediacijos centro prie Vilniaus Simono Konarskio mokyklos parengti bendraamžių konfliktų mediatoriai – Vilniaus Simono Konarskio mokyklos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniai – supažindino su nauju, Lietuvoje dar tik besiskinančiu kelią mokinių konfliktų sprendimo būdu – mediacija.
 

PARODOMOJI MOKINIŲ MEDIACIJA TEISME

Vilniaus Simono Konarskio mokyklos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių parodomoji mediacija teisme (įrašas)
 
 
 
Gruodžio 11 d. Nacionalinėje teismų administracijoje įvyko Lietuvos teismų 100-mečiui skirta Atvirų durų diena. Šimtai moksleivių susipažino su šalies teismų istorija, teisėjo ir teismo eksperto profesijomis, o specialiai apmokyti bendraamžių konfliktų mediatoriai iš Vilniaus Simono Konarskio mokyklos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos supažindino su inovatyviu, vaikams bei paaugliams patraukliu konfliktinių situacijų sprendimo būdu – mediacija.
Parodomojoje mediacijoje dalyvavo moksleiviai – 9-12 klasių bendraamžių konfliktų mediatoriai iš Vilniaus Simono Konarskio mokyklos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos. Plačiau apie mediaciją papasakojo ir susirinkusiųjų klausimus atsakė profesionali teismo mediatorė,  Mokyklinės ir bendraamžių konfliktų mediacijos centro prie Vilniaus S. Konarskio mokyklos vadovė Jolanta Tupko-Mazur.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti