Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Mediatoriai

 

 Mediacijos centro vadovas

Jolanta Tupko Mazur
Teisės magistrė, nuo 2012 m. praktikuojanti mediatorė šeimos, civiliniuose, komerciniuose ginčuose. Mokyklinių konfliktų mediatorė ir edukatorė (Baigė virš 200 val. mokymų užsienyje).
Vadovaujantis LR darbo kodekso 237 str. 2 d., 4 metų kadencijai įtraukta į tarpininkų, kurie pasitelkiami sprendžiant kolektyvinį darbo ginčą, sąrašą. (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymas 2017-10-25 d. Nr. A1-544).
 
Vilniaus komercinio arbitražo teismo mediatorė, arbitrė,
 
Tarptautinio mediacijos centro Lenkijoje (www.mcm.org.pl) mediatorė.
 
P. Leono akademijos lektorė,
 
Kazimiero Simonavičiaus universiteto bei Balstogės universiteto Vilniaus Ekonomikos ir Informatikos fakulteto lektorė,
 
Tarpdalykinio vaiko teisių tyrimo centro narė, ekspertė.
 

Mokytojai

 

 Nr. Vardas Pavardė el. paštas
1 Božena Ambrozevičienė  bozena.ambrozeviciene@konarskio.lt
2 Regina Baniukevič  regina.baniukevic@konarskio.lt
3 Liucina Jaglinska  liucina.jaglinska@konarskio.lt
4 Valerijus Jaglinski  valerijus.jaglinski@konarskio.lt
5 Jolita Jakubauskienė  jolita.jakubauskiene@konarskio.lt
6 Olga Jurkevičienė  olga.jurkeviciene@konarskio.lt
7 Ana Kizelevič  ana.kizelevic@konarskio.lt
8 Beata Kovalevska  beata.kovalevska@konarskio.lt
9 Irena Kotvicka  irena.kotvicka@konarskio.lt
10 Krystyna Kratkovska  krystyna.kratkovska@konarskio.lt
11 Lilija Mikonienė  lilija.mikoniene@konarskio.lt
12 Jolanta Pacyno  jolanta.pacyno@konarskio.lt
13 Sabina Sadovska  sabina.sadovska@konarskio.lt
14 Božena Sokolinska  bozena.sokolinskaja@konarskio.lt
15 Joldana Vincel  joldana.vincel@konarskio.lt

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti