Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Mokinių priėmimas į priešmokyklinę grupę

 

 Gerbiami tėveliai,

pranešame, kad nuo sausio 1 d. informacinėje sistemoje yra rodomi prašymai ir tų tėvų (globėjų), kurie pageidauja, kad jų vaikai nuo  rudens pradėtų lankyti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas.
Atkreipiame ypatingą dėmesį, kad nuo kovo iki 10 dienos https://svietimas.vilnius.lt/ tėvai turi galimybę pasitikrinti, ar pasirinktose įstaigose yra formuojamos jų vaikų amžiaus grupės bei kiek vaikų planuojama priimti. Pažymime, kad tėvai gali redaguoti prašymus, jų pateikimo (redagavimo) data nedaro įtakos vietai eilėje. Galima pasirinkti iki penkių ugdymo įstaigų.
Grupės formuojamos nuo kovo 18 iki 31 dienos. Atkreipiame dėmesį, kad grupių formavimo metu tėvai (globėjai) neturės galimybės pateikti ir redaguoti prašymų.
Tėvai (globėjai), kurie gaus pranešimą dėl vaiko priskyrimo į ugdymo įstaigą per 10 kalendorinių dienų turės pasirašyti el. ugdymo sutartis. Vaikai, kurių tėvai (globėjai) nepasirašė el. ugdymo sutarties per nustatytą terminą, bus išbraukiami iš sąrašo ir apie atsiradusias laisvas vietas pranešama laukiantiems eilėje.

 

 

 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti