Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Mokinių priėmimas į priešmokyklinę grupę

 

 Gerbiamieji tėveliai (globėjai, rūpintojai),

 
pranešame, kad nuo 2022 metų sausio 1 d.  Vilniaus miesto savivaldybės informacinėje sistemoje yra priimami  prašymai iš tėvelių (globėjų, rūpintojų), kurie pageidauja, kad jų vaikai nuo 2022 metų rudens pradėtų lankyti Vilniaus Simono Konarskio gimnaziją.
Atkreipiame ypatingą dėmesį, kad nuo kovo iki 10 dienos https://svietimas.vilnius.lt/ tėvai turi galimybę pasitikrinti, ar vaikas yra priimtas į gimnazijos priešmokyklinę grupę. Pažymime, kad tėvai gali redaguoti prašymus, jų pateikimo (redagavimo) data nedaro įtakos vietai eilėje. Galima pasirinkti iki penkių ugdymo įstaigų.
Grupės formuojamos nuo kovo 18 iki 31 dienos. Atkreipiame dėmesį, kad grupių formavimo metu tėvai (globėjai, rūpintojai) neturės galimybės pateikti ir redaguoti prašymų.
Tėvai (globėjai, rūpintojai), kurie gaus pranešimą dėl vaiko priskyrimo į gimnaziją per 10 kalendorinių dienų turės pasirašyti el. ugdymo sutartį. Vaikai, kurių tėvai (globėjai, rūpintojai) nepasirašė el. ugdymo sutarties per nustatytą terminą, bus išbraukiami iš sąrašo ir apie atsiradusias laisvas vietas pranešama laukiantiems eilėje.
Informuojame, kad laisvos vietos skelbiamos https://svietimas.vilnius.lt/. Atkreipiame dėmesį, kad į atsilaisvinusias vietas vaikai yra priimami nuolat.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti