Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Galerija

<  1 2 3 4 .. 11  >
Dalyvavimas renginyje „Žaidimų kūryba- kaip pramoga virsta karjera“.
2023 03 02
VDU Informatikos fakultetas kartu su Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija organizavo renginį „Žaidimų kūryba - kaip pramoga virsta karjera“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos IIIa klasės mokiniai Uršula Domulevič ir Vitalij Zarščikov bei fizikos mokytoja Alina Makovska.
Albumo peržiūra
Šventinis medalis Vilniui
2023 01 25
Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga Simono Konarskio gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai, norėdami paminėti šią svarbią datą, padarė medalius Vilniui.
Albumo peržiūra
"Atmintis gyva, nes liudija"
2023 01 13
Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyko jau penkioliktą kartą. Kasmet į šį Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą įsitraukia vis daugiau įstaigų, pavienių asmenų.
Albumo peržiūra
Kūrybiškumo ir lyderystės ugdymas
2022 12 12
Gruodžio 8 d. gimnazijoje vešėjo buvusi mūsų mokinė Iveta Šareiko, kuri studijuoja VU Kūrybos komunikaciją.
Albumo peržiūra
Lietuvių kalbos KINGS LYGA
2022 11 10
Sveikiname 8a klasės mokinę
Albumo peržiūra
Fenomenais grįstas ugdymas
2023 05 22
Siekdami ugdyti inovatyvius, iniciatyvius ir kūrybingus mokinius kartu su „Edu Vilnius“ ir Kūrybingumo mokykla pradėjome įgyvendinti fenomenų tyrinėjimu grįstą ugdymą (angl. – phenomena based learning).
Albumo peržiūra
Anglų kalbos olimpiada Kings
2022 11 10
Anglų kalbos olimpiada Kings vyksta kiekvienais metais.
Albumo peržiūra
Tarptautinė vasaros mokykla „THE EDUTECT“
2022 10 12
Mokslų metų pradžioje mūsų gimnazijoje lankėsi Tarptautinės vasaros mokyklos „THE EDUTECT“ dalyviai.
Albumo peržiūra
Priešmokyklinukai LRT studijoje
2022 09 29
Rugsėjo 20 dieną priešmokyklinukai turėjo labai įdomią edukacinę išvyką į Lietuvos nacionalio radijo ir televizijos studiją LRT. Vaikai ne tik pamatė senus radijus ir televizorius, didžiulę anteną lauke, LRT televizijos studiją, kurioje gyvai transliuojamos žinios, bet ir galėjo iš arti susipažinti su radijo laidų vedėjo, žurnalisto ir kitų radijo ir televizijos darbuotojų darbu. Vaikams ypač patiko jų balso įrašymas radijo studijoje ir vėliau to įrašo klausymasis. Visa tai paliko priešmokyklinukams daug įspūdžių ir jie jau svajoja apie darbą radijuje arba televizijoje ateityje.
Albumo peržiūra
Europos kalbų diena
2022 09 26
6b klasės mokiniai paminėjo Europos kalbų dieną dalyvaudami esperanto kalbos pamokoje Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje, Gedimino pr. 16.Sveikiname Julianą Rechinbach, Brigitą Daukševič ir Kazimiežą Sokolovskį, atidžiausius dalyvius, kurie laimėjo esperanto-lietuvių kalbų žodynus
Albumo peržiūra
  <  1 2 3 4 .. 11  >
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti