Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Šviesos stipris, srautas ir apšvieta

 
Vilniaus Simono Konarskio mokyklos
Novatoriško verslumo sampratos elementų įgyvendinimas.
Data
2017 12 21 – 2018 01 05
Klasė
10A
Mokytoja
Kristina Višnevskienė
Pamokos tema
Šviesos stipris, srautas ir apšvieta
Elemento taikymas
Projektinis darbas „Apšvietos matavimas Vilniaus Simono Konarskio mokyklos patalpose“
Komentaras
 
Fizikos pamokoje panaudotas integruoto ugdymo ir projektinio mokymo(si) metodas. Vykdant projektinį darbą, mokiniai atliko tyrimą „Apšvietimo tyrimas mokyklos patalpose“. Vykstant mokykloje renovacijos darbams buvo iškelta problema dėl tinkamo patalpų apšvietimo. Atliekant tyrimą mokiniai turėjo susipažinti su Lietuvos higienos normos taikymo metodinėmis rekomendacijomis dėl natūralaus ir dirbtinio apšvietimo darbo vietoje ir skirtingos paskirties patalpose.
Atskira mokinių grupė matavo apšvietą skirtingose mokyklos patalpose. Apšvieta buvo išmatuota fizikos kabinete, sporto ir aktų salėse, sporto salės rūbinėje, trečio aukšto koridoriuje. Prieš matuojant mokiniai turėjo nubraižyti patalpų plano funkcines ir struktūrines schemas, pažymėti vietas, kur buvo tiriamas apšvietimas.
Apibendrinus ir susisteminus rezultatus, tyrimo išvadas mokiniai pristatė savo klasės draugams. Diskusijos metu kiekviena mokinių grupė turėjo galimybę įsivertinti ir reflektuoti savo bei grupės darbą.

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti