Gruodžio 8 d. gimnazijoje vešėjo buvusi mūsų mokinė Iveta Šareiko, kuri studijuoja VU Kūrybos komunikaciją. Iveta, pagal Gedimino Beresnevičiaus knygą „Sukurk kroodilą”, kurioje sukauptos kūrėjo išlaisvinimo idėjos, mokinių savivaldos nariams pravedė kūrybiškumo ir lyderystės ugdymo mokymus. Mokiniai turėjo galimybę išlaisvinti savo vidinį kūrėją, vaizduotę ir fantaziją.
„Mokykloje esame įpratinti gauti aiškiai apibrėžtas, konkrečias ir nedviprasmiškas užduotis. Tai kūrybiškumo neugdo. Tad pasistengiau, kad būtų kuo daugiau neapibrėžtumo” - knygoje teigia Gediminas Beresnevičius.
Tasai neapibrėžtumas ir suteikė MS nariams galimybę spręsti nemažai galvosūkių, piešti neegzistuojančius gyvūnus ir kurti keisčiausias istorijas, kurios tik atėjo į galvą! Pratimai padėjo lavinti vaizduotę, dirbti komandose ir gerbti kitų idėjas, ugdyti lyderystės įgūdžius.
Džiaugiamės, kad buvę mokiniai ateina į mokyklą dalintis savo patirtimi. Ačiū Ivetai už mokymus ir laukiame kitu susitikimų.