Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Įgyvendintas projektas „Aš – Otfrydo Proislerio personažas“

 
Publikuota: 2018-04-05
Prieš atostogas 3a klasėje dėjosi keisti dalykai. Įprasta trečiokėlių klasė stebuklingai pavirto į tamsią girią, kurioje susitiko Otfrydo Proislerio personažai – Raganiukės ir plėšikai Hocenplocai.
Vyriausiųjų raganų (Barbaros Zinkevič, Danutės Pudžiuvelienės ir Šarūnės Stonienės) iniciatyva buvo įgyvendintas projektas „Aš – Otfrydo Proislerio personažas“. Visą mėnesį vaikai skaitė ir analizavo šio rašytojo knygų ištraukas. Lenkų kalbos pamokose buvo nagrinėjami tekstai iš knygos „Raganiukė“, o lietuvių kalbos pamokose – „Plėšiko Hocenploco“. Galiausiai balandžio 30 dieną trečiokai kažkur pradingo ir vietoje jų klasėje apsigyveno skaitytų knygų personažai. Netikėti svečiai prisistatė daina, papasakojo apie Otfrydo Proislerio biografiją, kūrybos kelią, žymiausius kūrinius, vaidino dialogus iš skaitytų knygų.

Mokinių virsmas į šarmingus Otfrydo Proislerio personažus atsispindės klasėje eksponuojamoje fotografijų parodoje, o finalinis projekto etapas įvyks mokinių atostogų metu – jau balandžio 8 dieną mažieji aktoriai su savo mokytojomis keliaus į Valstybinį jaunimo teatrą, kuriame žiūrės Evaldo Jaro režisuotą spektaklį „Raganiukė“, pastatytą pagal Otfrydo Proilserio to paties pavadinimo knygą. 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti