Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Vilniaus Simono Konarskio mokyklos mokiniai – Vaikų universiteto „Alfa“ studentai

 
Publikuota: 2018-01-26

Vasario 2 dieną Kazimiero Simonavičiaus universitete bus oficialiai atidarytas Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“. Tai edukacinė platforma, vykdoma remiantis sėkmingu Lenkijos partnerių Kujavijos – Pamario Aukštosios mokyklos, Vaikų universiteto pavyzdžiu.

Vaikų universitete 8-9 metų vaikai bus supažindinami su aukštojo mokslo ypatumais, karjeros ugdymu bei skatinami domėtis mokslu, prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi. Universiteto Rektoriumi, Prorektoriumi, Kancleriu ir fakultetų Dekanais taps patys vaikai. Taip vaikams suteikiama galimybė išmokti lyderystės, savarankiškai planuoti savo mokymosi procesą ir pagal poreikį jį tobulinti. 
Pirmojoje „Alfa“ vaikų universiteto sesijoje dalyvaus per 120 moksleivių iš lietuvių, lenkų, rusų mokyklų – „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino mokyklos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos. 
Anot šios iniciatyvos kuratorės Evelinos Lipskajos, socialinių ar kultūrinių skirtumų turinčių vaikų integravimas į bendrą darbo grupę padės ugdyti pagarbą žmogaus teisėms, tautiškumą, demokratišką požiūrį į pasaulėžiūrų, įsitikinimų ir gyvenimo būdo įvairovę.
Keturis mėnesius truksiančioje universiteto sesijoje vaikai klausysis paskaitų ir dalyvaus praktiniuose užsiėmimuose, kur susipažins su filosofijos, teisės, komunikacijos ir lyderystės pagrindais. Paskaitas jiems suprantama kalba ves universiteto dėstytojai ir profesoriai, bei dėstytojai iš Kujavijos – Pamario Aukštosios mokyklos. Pirmoji vaikų universiteto „Alfa“ sesija truks iki birželio 1 dienos. Naujas vaikų universiteto kursas bus renkamas nuo rudens.
Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), įkurtas 2003, yra akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis – verslą ir vadybą, teisę, komunikaciją, taip pat fizinius mokslus informacinių technologijų srityje. Universitetas siūlo 9 bakalauro, 4 magistro ir 1 vientisųjų studijų programą bei įvairius praktinius mokymus. Plačiau apie universitetą bei studijų programas: www.ksu.lt. 
 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti