Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Verslumo ugdymas

 
Publikuota: 2018-01-05
Verslumo ugdymas
Mokykloje buvo sukurta MMB (mokinių mokomoji bendrovė), tokia galimybe suteikė JA.  Pasaulinio masto JA yra viena iš didžiausių pasaulyje nevyriausybinių organizacijų,
skirta spręsti pagrindines jaunų žmonių socialines ir ekonomines problemas,
šviečiant ir suteikiant galimybę pakeisti jų ateitį ir ekonominę sėkmę. Mokyklos mokinių mokomoji bendrovė  "Odeur" gamina raktų pakabukus ir knygų skirtukus iš antrinių žaliavų.
Projekte dalyvauja 9 ir 11 klasių mokinės: Iveta Šareiko, Aneta Šibakovska, Katrina Kolpak, Agnieška Rukovič, Karina Dzisievič - ir mokytoja Olga Jurkevičienė. Jos įkūrė oficialią jaunimo įmonę "Odeur", kuri veikia pagal visus įstatymus. Įkurdami MMB mokinės įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodarą ir uždaro įmonę.  Direktorius Valerijus Jaglinski patikėjo įmonės tvarumu ir įsigijo pirmąją akciją.

Keletą savaičių mokinės dirbo, o prieš pat Kalėdas per vieną pertrauką buvo parduodama įmonės produkcija, kuri buvo didžiausia staigmena ir malonumas visiems mokiniams. 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti