Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

„Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“

 
Publikuota: 2017-11-27

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija, bendradarbiaudama su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, organizuoja respublikinį integruotą matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursą. Šių metų konkurso tema – „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, rasti ir su tekstų rašykle išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. Konkursas yra skirtas 5–12 klasių mokiniams. Konkurso dalyvių užduotis – sukurti matematinių uždavinių iliustracijas, naudojantis tekstų rašyklėmis („MS Word“, „Open Office Writer“ ir kt.), vien tik iš įvairiausių figūrų.
Konkurso laimėtojai bei juos ruošę mokytojai bus apdovanojami diplomais ir prizais. Visiems dalyvavusiems mokytojams ir mokiniams bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą respublikiniame konkurse.
Svarbiausios datos:
  • nuo gruodžio 1 d. iki vasario 3 d. pateikiami darbai;
  • nuo vasario 4 d. iki vasario 15 d. vertinami darbai;
  • vasario 16 d. skelbiami konkurso nugalėtojai.
Detalius konkurso nuostatus bei anketą galima rasti svetainėje www.superit.lt/konkursas dokumentų skiltelyje. Iškilus klausimams, rašykite el. paštukonkurso.piesiniai@gmail.com.
Lauksime aktyvaus Jūsų dalyvavimo!
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti