Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Susitikimas su Dominika Kulczyk

 
Publikuota: 2017-09-28
Rugsėjo 25 dieną mokykloje lankėsi garbūs svečiai: fondo KULCZYK įkūrėja ir prezidentė Dominika Kulczyk, Marta Schmude-Olczak, generalinė direktorė ir viena iš steigėjų. Damų vadovaujamas fondas padeda organizacijoms ir žmonėms įgyvendinti infrastruktūros ir socialinius projektus. 
Viešnios susitiko su pradinių klasių mokiniais, pasakojo įdomių, skaudžių ir mūsų vaikams neįprastų istorijų apie jų bendraamžius visame pasaulyje: yra daugybė vietų, kur vaikai negali lankyti mokyklos, kad ne tik alksta, bet kai kurie net neturi namų. Radijui "Znad Wilii" Dominika Kulczyk pasakojo apie fondo veiklą: pagalbos reikia ne tik tiems, kas neturi stogo virš galvos, nes kartais užtenka padėti įrengti kompiuterių klasę mokykloje ar apšvietimą ligoninėje, kad visa bendruomenė pasitemptų ir kurtų kokybiškesnį gyvenimą vaikams, kurie yra ateities piliečiai.
Mūsų mokyklos ateities piliečiai padovanojo svečiams puikų koncertą ir nuoširdžias padėkas susitikimą. 
 

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti