Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Mokyklos akreditacija numatyta 2018 m. pirmame ketvirtyje

 
Publikuota: 2017-09-21
"LR Švietimo ir mokslo ministrė nustatė mums akreditavimo terminą  - pirmasis 2018 m. ketvirtis" - teigia mokyklos direktorius Valerijus Jaglinski. 
Dėl trijų Vilniaus - Simono Konarskio, A. Puskino ir Fabijoniškių - mokyklų susidarė unikali situacija: švietimo ir mokslo ministerijos nustytas jų statusas - teikti pradinį ir pagrindinį ugdymą, tačiau Vilniaus miesto taryba suteikė galimybę joms tapti ilgosiomis gimnazijomis. Mokyklos turi akredituotis, tačiau iš pagrindinės mokyklos tapti gimnazija neįmanoma - tam nėra teisinio mechanizmo. Po Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizito Lenkijoje, kur apie mokyklos problemas buvo kalbama aukščiausiu politikos lygmeniu ir buvo pažadėta išspręsti S. Konarskio GIMNAZIJOS problemas, LR Švietimo ir mokslo ministerija rengia kriterijus, kaip tokias mokyklas reikėtų akredituoti, ir teigia, kad tai labiau priklauso nuo miesto savivaldos. Vilniaus miesto taryba jau nusprendė, kad Vilniuje bus sukurtos 3 naujos ilgosios gimnazijos. Edita Tamošiūnaitė patvirtino: viskas yra gerai, mokykloje mokosi ir 11 klasės mokiniai, mokyklos sparčiai dirba, o ministerija rengia akreditavimo taisyklių pakeitimus ir 2018m. pirmasis ketvirtis - Vilniaus Simono Konarskio mokyklos akreditavimo terminas. 
Mūsų mokyklos siekis - ilgoji gimnazija, taikanti novatoriško verslumo elementus.
 

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti