Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

 
Publikuota: 2017-09-06

 Rugsėjo 1-ąją net 40 mokinių nuskambėjo pirmasis mokyklos skambutis. Tradiciškai šventė vyko mokyklos kieme. Sėkmės mokytis ir mokyti linkėjo ir svečiai, ir mokyklos direktorius. Valerijus Jaglinski kalbėjo, kad mokykloje ne tik mokomasi, bet yra šaunių būrelių, organizuojamos įdomios kelionės, seminarai, stovyklos: šiais mokslo metais, kaip ir pernai, bus ne tik vasaros, bet ir  rudens-žiemos-pavasario. Bus bandoma plėsti akiratį, dirbti ne tik mokykloje, bet ir už mokyklos ribų siekti pažinimo džiaugsmo iš mažų dalykų, juk dauguma didžiųjų atradimų įvyko iš banalių stebėjimų: Niutonas pastebėjo obuolių kritimą, Vatas atkreipė dėmesį į verdantį vandens puodą, tik atradimai gimsta ne vien iš stebėjimo, tam reikia turėti labai daug žinių. Mokyklos siekis ir yra suteikti žinių.  

Direktorius paskelbė, kad nuo šiol mokykloje bus įgyvendinti novatoriško verslumo programos elementai: "Tai nereiškia, kad atsiras daug nuobodžių mokomųjų dalykų, tiesiog programos elementai bus integruoti dėstant matematiką, informacines technologijas, ekonomiką, kuri tikrai padės gyvenime". Nauja švietimo programa bus įgyvendinama bendradarbiaujant su įvairiomis įmonėmis ir institucijomis.
 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti