Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

"Vasaros spalvingas nuotykis"

 
Publikuota: 2017-06-12
Nuo birželio 5 dienos visą savaitę mokykloje veikė tradicinė dienos stovykla "Vasaros spalvingas nuotykis", skirta 1-5 klasių mokiniams. 
Pirmąją dieną stovyklautojai žaidė su skautais, dainavo dainas, dalyvavo anglų kalbos konkurse. 
Anglų kalbos rašybos konkurso nugalėtojai: I vieta - Dominik Boguško, II - Lukaš Lukaševič, III - Teodor Masiulaniec.
Antrą dieną vaikai ėmėsi adatų - siuvo varlytes. Ir čia didelę paspirtį dirbandiems stovykloje mokytojams teikė skautai: vienam mokinukui sunkiai pakluso žirklės, kitam - siūlo mazgas vis iro... Vėliau visa grupė išvyko į kiną, dar laukė trumpa kelionė po miestą ir Bernardinų sodas. 
Stovyklos sporto diena vyko Vingio parke. Kūno kultūros mokytojo vadovaujami vaikai turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo futbolo, komandinių žaidimų įgūdžius. Didžiausia dienos staigmena buvo - šaudymas iš lanko.
Visa "Mokslo ir verslumo" diena buvo skirta eksperimentams, moksliniams tyrimams ir muilo burbulams. Nuo ryto vaikai atliko chemijos eksperimentus, darė tyrimus, o vėliau žaidė bandė būti suaugusiais verslininkias: kūrė savo įmonę, kurioje pagamino produktą - žaislą, o tada turėjo sugalvoti savo prekei reklamą.
Paskutinė stovyklos diena buvo efektingiausia: laukė kelionė į "Dino parką". Tiesa, važiuoti netoli, bet kai lauki susitikimo su senoviniais gyvūnais, ir pusvalandis tęsiasi be galo. Prie įėjimo pasitiko ne tik didžiulės, bet dar ir riaumojančios, ir net galūnes judinančios dinozaurų figūros. Džiugaus klegesio sulaukė pripučiama pilis - čiuožykla, sūpuoklės, traukinukas. Neįprasta stovyklos užbaigimo šventė: prie didžiulio dinozauro, kuris retkarčiais išgąsdindavo savo riaumojimu, buvo įteikti stovyklautojams diplomai apie įgytą bendrumo ir bendradarbiavimo dvasią. Virš galvų sklendė mintis: "Stovyklausime ir kitais metais!"
 
Nuotraukos: 

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti