Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Paskutinis mokslo metų skambutis

 
Publikuota: 2017-06-01
Gegužės 31 dieną mokykloje paskutinis mokslo metų skambutis nuskambėjo 1-5 klasių mokiniams. Už patirtas mokslo sėkmes ir aktyvią veiklą buvo apdovanoti daugelis mokinių, tačiau ypatingas dėmesys buvo skirtas dviem 4 klasės mokinėms.
Jis tampa tradicija, kad geriausi, paliekantys pradinę mokyklą (4 klasė), pirmąją pagrindinės mokyklos (8 klasė) ir paskutinę pagrindinės mokyklos (10 klasė) dalis mokiniai gauna piniginius prizus, kuriuos įsteigė Vilniaus apygardos kredito unija. Šis apdovanojimas skiriamas puikiai pasirodžiusiems miesto ir respublikiniuose konkursuose, savo pasiekimais garsinusiems mokyklą mokiniams. Ketvirtoje klasėje šiais prizais buvo apdovanotos Dominika Štura ir Agata Maslovska.
Visa mokyklos bendruomenė dėkoja Vilniaus apygardos kredito unijai, ypač vadovei Kristinai Simonovič, už dovanas, prizus bei pažadą ir toliau remti mokyklos iniciatyvas.

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti