Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!

 
Publikuota: 2017-03-14

 VILNIAUS TERITORINĖ LIGONIŲ KASA

 
PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
 
Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!
 
Manote, kad Jūsų šeima sveikai leidžia laiką? Suprantate, kad šeimos sveikata daug priklauso nuo pasitikėjimo šeimos gydytoju? Mieli moksleiviai, čiupkite fotoaparatą ar mobilųjį telefoną, fotografuokite viską, kas padeda jūsų šeimai būti sveikai ar susirgus pasveikti, ir siųskite nuotraukas konkursui „Sveika šeima“! Gal būsite tie, kuriems atiteks ligonių kasų prizai.
 
Vilniaus teritorinė ligonių kasa primena apie visą kovo mėnesį vykstantį nacionalinį nuotraukų konkursą „Sveika šeima“ ir kviečia visų Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius (išskyrus pradinukus), taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti konkurse ir atstovauti savo savivaldybei. Fotografuokite ir siųskite nuotraukas http://www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017 
 
Konkurso temą atspindi jo pavadinimas – „Sveika šeima“. Nuotraukose gali būti įamžinti šeimos laisvalaikis ar užsiėmimai, rodantys, kaip šeimoje rūpinamasi jos narių sveikata. Taip pat galite atvaizduoti, kaip matote šeimos gydytojo vaidmenį kuriant jūsų šeimos sveikatą. Fotografuokite viską, kas padeda šeimai būti sveikai ir nesirgti.
 
„Mieli mokytojai ir tėveliai, būkite aktyvesni ir paraginkite jaunimą dalyvauti ligonių kasų organizuojamame konkurse „Sveika šeima“. Tikimės, kad jaunųjų fotografų darbai paskatins labiau rūpintis savo sveikata ir atkreips dėmesį į visų šeimos narių sveikatos stiprinimą“, – sako Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.
 
Primename, kad iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės komisija išrinks po 1 nugalėtoją ir 1 visos Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos prizininką. Konkurso nugalėtojai ir prizininkas bus apdovanojami specialiais ligonių kasų prizais.
 
Moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“ yra skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Ši diena minima gegužės 15-ąją, tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrą gegužės savaitę. Apdovanojimų šventėje taip pat bus atidaryta laimėtojų nuotraukų paroda, kuri vėliau keliaus po Lietuvos gydymo įstaigas, savivaldybes ir kt.
 
KVIEČIAME DALYVAUTI!
 
Kontaktai konkurso dalyviams iš Vilniaus ir Alytaus apskričių – moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams:
Eglė Bugailiškienė, tel. (8 5)  210 0056, el. p. Egle.Bugailiskiene@vlk.lt 
 
 
Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija 
 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti