Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

ATESTATAI. POLONEZAS KATEDROS AIKŠTĖJE.

 
Publikuota: 2023-08-05
2023 m. liepos 18 d.  abiturientai paliko gimnaziją...  Atestatų teikimas yra vienas svarbiausių įvykių kiekvieno mokinio gyvenime – šiek tiek liūdnas dėl atsisveikinimo su vaikyste ir nerūpestingu gyvenimu, bet kartu ir žavus, nes tai naujo gyvenimo etapo slenkstis.
Atestatų teikimo ceremonijoje dalyvavo gimnazijos absolventas Sebastian Okinčicas, kuris buvo ne šiaip svečias, o žmogus, tęsiantis „šimtas už šimtuką“ tradiciją:  už šimtu įvertintą valstybinį egzaminą kiekvienas abiturientas gavo 100 eurų. Šįmet buvo 7 šimtukininkai!
Po ceremonijos abiturientai nuvyko  šokti polonezo Katedros aikštėje. Šiemet jau tradicinį lenkiškų mokyklų  šokį šoko išskirtinai daug Vilniaus mokinių – 142 poros. Tai rekordinis įvykis.
Po polonezo abiturientai ėjo vakaroti iki paryčių, o pabaigoje į dangų buvo paleisti balti balionai. Tai buvo nepamirštamas laikas, kupinas emocijų, džiaugsmo ir linksmybių!
Šventės nuotraukų galima rasti https://zw.lt/radar-wilenski/wreczenie-swiadectw-dojrzalosci-w-gimnazjum-im-szymona-konarskiego-w-wilnie-2/?fbclid=IwAR2Ij6VveggMyqhSSaWZKxQQICQuEjvbARNDbOfHquisr9Jm0J2EVcwcnb4
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti