Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

MOKYKLOS LABDAROS VAKARAS

 
Publikuota: 2017-02-08

 Varasio 3 dieną jau 17-tą kartą įvyko mokyklos labdaros vakaras. Šis puikus renginys, organizuojamas mokyklos tėvų komiteto, gimęs 1998 metais, visada buvo kupinas geros nuotaikos ir didžiulės energijos, o šiais metais su nauja jėga išsiskleidė Lenkų kultūros namuose.

Per labdaros vakarą gautos lėšos tradiciškai išleidžiamos mokyklos poreikiams tenkinti. Šiuo metu jau renovuoti chemijos ir informacinių technologijų kabinetai, įsigyta sporto inventoriaus, pakeisti kai kurie langai, finansuojamas tautinių šokių ansamblis "Svitezianka", po truputį tvarkomos poilsio zonos, atliekami kosmetiniai remonto darbai, gerinantys mikroklimatą ir mokymosi sąlygas mūsų vaikams. paskelbtas ir specialusis prizas: aktyviausia mokyklos klasė (kurios vardu bus nupirkta daugiausiai bilietų į labdaros vakarą) gaus 150 eurų atlygį pasirinktai kelionei. Štai kodėl vakare aktyviai dalyvauja tėvai, mokyklos absolventai ir rėmėjai - šiais metais rekordinis skaičius: įsigyta 130 bilietų.  
Mūsų mokykla yra šeiminė mokykla, nes čia mokosi net trečios ar ketvirtos šeimų kartos: į klases, kuriose mokėsi seneliai, dabar bėga jau net anūkai. Malonu, kad yra grįžusių mokytojauti absolventų. Netgi mokyklos direktorius Valerijus Jaglinski kadaise baigė mūsų mokyklą, čia mokytojaudamas tapo direktoriaus pavaduotoju, o dabar laiko vadovo vairą. Atsakingame kelyje jį palaiko irgi mokyklos absolventė, o dabar lenkų kalbos mokytoja žmona Liucina, o mokinė dukra garsina mokyklos vardą įvairiose olimpiadose ir konkursuose. 
Šis vakaras pirmiausia yra meilės, rūpesčio ir globos išraiška - teigė Labdaros vakaro komiteto narys Eugenijus Andruškievič, kuris su žmona Terese ir vyriausiąja dukra yra mokyklos absolventai, o dar dvi atžalos tebesimoko.
Vakaro dalyviai galėjo pamatyti Vilniaus lenkų studijos teatro spektaklį "Bandom kabaretą. Dar kartą Osiecka", pasiklausyti  ar pašokti pagal gyvą muziką, dalyvavo aukcione, loterijoje, pamatė daug visokių įdomybių, geriau vieni kitus pažino ir smagiai bei turiningai praleido vakarą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems organizavusiems, prisidėjusiems ir dalyvavusiems renginyje.
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti