Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

LRT.lt naujovė – unikali vaikams skirto saugaus turinio svetainė

 
Publikuota: 2017-02-08

 LRT.lt naujovė – unikali vaikams skirto saugaus turinio svetainė

 
Internetas – neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalis, atverianti neribotas galimybes komunikacijai, švietimui, pramogai. Kita vertus, virtualioje erdvėje slypi ir daugybė pavojų, nuo kurių būtina apsaugoti jauniausią ir sparčiausiai augančią interneto vartotojų grupę – vaikus.
 
LRT kviečia atrasti naują – saugią vaikams – svetainę (http://www.lrt.lt/vaikams). Joje mažieji ras ir pramogų, ir patrauklaus lavinančio turinio įrašų, lavinančių žaidimų – galės klausytis pasakų, specialiai jiems parinkto grojaraščio, mokytis kalbų. Be LRT rekomenduojamo turinio (televizijos ir radijo vaikams skirtų laidų, pasakų, koncertų), bus daug medžiagos, atrinktos iš kitų Lietuvos bei užsienio šalių šaltinių. Moksleivius galėtų sudominti naujojoje svetainėje skelbiamos naujienos, susijusios su mokslu, išradimais, istorija ir pan. Vaikams skirtoje LRT virtualioje erdvėje vyksta konkursai, kuriuose galima laimėti prizų: piešimo priemonių, spalvinimo knygelių, atšvaitų.
 
Puslapis pritaikytas trijų amžiaus grupių vaikams: ikimokyklinukams, pradinių ir vyresnių klasių mokiniams. Pagal amžiaus grupes skiriasi ne tik turinys, bet ir puslapio dizainas, nes jis kurtas atsižvelgiant į atitinkamo amžiaus grupių vaikų patarimus ir pastebėjimus.
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti