Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

 

Tarptautinė olimpiada KINGS

 
Publikuota: 2020-09-25

 Tarptautinė matematikos, anglų, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo olimpiada KINGS – kviečiame mokinius ir mokytojus prisijungti!

KINGS – akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, siekianti užtikrinti olimpiados prieinamumą visiems mokiniams be išimties. NEMOKAMAI ir internetu vykstantis KINGS olimpiados kvalifikacinis etapas RUGSĖJO 28 – SPALIO 9 dienomis kviečia savo jėgas išbandyti:
212 klasių mokinius matematikos ir anglų kalbos olimpiadose;
28 klasių mokinius lietuvių kalbos olimpiadoje;
2-5 klasių mokinius pasaulio pažinimo olimpiadoje.
Įveikusiems KINGS kvalifikacinio etapo barjerą, mokiniams suteikiama galimybė dalyvauti KINGS finale ir apsilankyti Lietuvos aukštojo mokslo mokyklose – olimpiados centruose! Finalinio etapo dalyviai šį rudenį varžysis dėl beveik 100 išmaniųjų prizų!
Aktyviausios olimpiados klasės bus apdovanotos specialiais prizais ir pramogomis visai klasei!
Prisijunkite prie daugiau nei 50 000 Lietuvos mokinių ir pasiruošti olimpiadoms galėsite kartu su KINGS pasirengiamaisiais testais asmeninėse paskyrose!
 
Užsiregistruoti labai paprasta: www.kings.lt/registracija
Daugiau informacijos apie KINGS olimpiadas: www.kings.lt
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti