Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Mediatoriai

 

 Mediacijos centro vadovas

Teisės magistrė, nuo 2012 m. praktikuojanti mediatorė šeimos, civiliniuose, komerciniuose ginčuose. Mokyklinių konfliktų mediatorė ir edukatorė (Baigė virš 200 val. mokymų užsienyje).
Vadovaujantis LR darbo kodekso 237 str. 2 d., 4 metų kadencijai įtraukta į tarpininkų, kurie pasitelkiami sprendžiant kolektyvinį darbo ginčą, sąrašą. (LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymas 2017-10-25 d. Nr. A1-544).
 
Vilniaus komercinio arbitražo teismo mediatorė, arbitrė,
 
Tarptautinio mediacijos centro Lenkijoje, (www.mcm.org.pl) mediatorė.
 
P. Leono akademijos lektorė,
 
Kazimiero Simonavičiaus Universiteto bei Balstogės universiteto Vilniaus Ekonomikos-Informatikos fakulteto lektorė,
 
Trarpdalykinio vaiko teisių tyrimo centro narė, ekspertė.
 
Mokiniai
 Nr. Vardas Pavardė klasė el. paštas
1. Karina Dzisievič IVG  karina.dzisievic@konarskio.lt
2. Agnieška Rukovič IVG agnieska.rukovic@konarskio.lt
3. Andžej Tumel IVG andzej.tumel@konarskio.lt
4. Gintarė Dziminskaitė IIIG gintare.dziminskaite@konarskio.lt
5. Uršula Eva Žibort IIIG ursula.eva.zibort@konarskio.lt
6. Iveta Šareiko 10 iveta.sarejko@konarskio.lt
7. Katrina Kolpak 10 katrina.kolpak@konarskio.lt
8. Aneta Šibakovska 10 aneta.sibakovska@konarskio.lt
9. Natalia Marianna Vejman 10 natalia.marianna.wejman@konarskio.lt
10. Gabrielė Voitechovičiūtė 10 gabriele.voitechoviciute@konarskio.lt
11. Gabriela Jolanta Mazur 9 gabriela.jolanta.mazur@konarskio.lt
12. Kamila Joana Latvis 8 kamile.latvis@konarskio.lt
13. Karol Kulakovski 8 karol.kulakovski@konarskio.lt
14. Alan Klimeniuk 8 alan.klimeniuk@konarskio.lt
15. Fabia Matulianec 8 fabia.matulianec@konarskio.lt
       
 
smart foreash