Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Kontaktai

 

 

VILNIAUS SIMONO KONARSKIO MOKYKLOS MOKYTOJŲ KONTAKTAI
2021/2022 m.m.
 
Vardas, pavardė
El.paštas
Aleksas Aliukonis
aleksas.aliukonis@konarskio.lt
Božena Ambrozevičienė
bozena.ambrozeviciene@konarskio.lt
Teresa Andruškevič
teresa.andruskevic@konarskio.lt
Nijlolė Baliukonienė
nijole.baliukoniene@konarskio.lt
Regina Baniukevič
regina.baniukevic@konarskio.lt
Alina Balčiūnienė
alina.balciuniene@konarskio.lt
 
 
Julija Butarevič
julija.butarevic@konarskio.lt
Teresa Čišėvič
teresa.cisevic@konarskio.lt
Teresa Deržinskaja
teresa.derzinskaja@konarskio.lt
 
 
Miroslava Dvilevič
miroslava.dvilevic@konarskio.lt
Danuta Grablevskaja
danuta.grablevskaja@konarskio.lt
Alena Gudalevič
alena.gudalevic@konarskio.lt
Jolita Jakubauskienė
jolita.jakubauskiene@konarskio.lt
Valerijus Jaglinski
valerijus.jaglinski@konarskio.lt
Liucina Jaglinska
liucina.jaglinska@konarskio.lt
Olga Jurkevičienė
olga.jurkeviciene@konarskio.lt
Krystyna Kratkovska
krystyna.kratkovska@konarskio.lt
Jadvyga Kulakovska
jadvyga.kulakovska@konarskio.lt
Elvina Kuginienė
elvina.kuginiene@konarskio.lt
Irena Kotvicka
irena.kotvicka@konarskio.lt
Leonora Kadevičienė
leonora.kadeviciene@konarskio.lt
Liucija Kašėtienė lucija.kasetiene@konarskio.lt
Helena Koševska
helena.kosevska@konarskio.lt
Liucija Kolpak
liucija.kolpak@konarskio.lt
Janina Kostecka
janina.kostecka@konarskio.lt
Alina Krulikovska alina.krulikovska@konarskio.lt
Ligija Liausienė
ligija.liausiene@konarskio.lt
Gražina Liachovič-Erkoyuncu
grazina.liachovic-erkoyuncu@konarskio.lt
Eleonora Ligeikienė
eleonora.ligeikiene@konarskio.lt
Teresa Masalska
teresa.masalska@konarskio.lt
Alina Makovska alina.makovska@konarskio.lt
Joana Markovskaja
joana.markovskaja@konarskio.lt
Pavel Mechovičius
pavel.mechovicius@konarskio.lt
Erika Memis
erika.memis@konarskio.lt
Lilija Mikonienė
lilija.mikoniene@konarskio.lt
Alina Možeiko-Selezneva
alina.mozeiko-selezneva@konarskio.lt
 
 
Jolanta Pacyno
jolanta.pacyno@konarskio.lt
Renata Pačinskaitė
renata.pacinskaite@konarskio.lt
Svetlana Peseckaja
svetlana.peseckaja@konarskio.lt
Romuald Piotrovski
romuald.piotrovski@konarskio.lt
Božena Prokopovič
bozena.prokopovic@konarskio.lt
Danutė Pudžiuvelienė
danute.pudziuveliene@konarskio.lt
Alicija Rosovska alicija.rosovska@konarskio.lt
Sabina Sadovska
sabina.sadovska@konarskio.lt
Loreta Skulskytė
loreta.skulskyte@konarskio.lt
Veslav Sobieski
veslav.sobieski@konarskio.lt
Božena Sokolinska
bozena.sokolinskaja@konarskio.lt
Jolanta Steckevič
jolanta.steckevic@konarskio.lt
Lina Spetylaitė
lina.spetylaite@konarskio.lt
Šarūnė Stonienė
sarune.stoniene@konarskio.lt
Romuald Štura
romuald.stura@konarskio.lt
Eduard Tučinskij
eduard.tucinskij@konarskio.lt
Aurelija Urbonavičienė
aurelija.urbonaviciene@konarskio.lt
Lilija Verbel
lilija.verbel@konarskio.lt
Joldana Vincel
joldana.vincel@konarskio.lt
Kristina Višnevskienė
kristina.visnevskiene@konarskio.lt
Barbara Zinkevič
barbara.zinkevic@konarskio.lt

 

 

 
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti