Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Minint Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną

 

               Artėjant  Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo  dienai, Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos II gimnazinės klasės mokiniai, bendradarbiaudami su Vilniaus m. 2 policijos komisariato pareigūne Snežana Kondratovič, sudalyvavo išskirtiniame projekte, kuriuo siekiama išreikšti policijos bendruomenės ryšį su Lietuvos Valstybe, Trispalve ir Laisve. Mokiniai entuziastingai įsitraukė į šį projektą. Vilniaus Vingio parke ant sniego naudodami purškiamus dažus jie atvaizdavo Lietuvos žemėlapį. Dažymas užtruko pusę dienos. Lietuvos vėliavos spalvų piešinyje mokiniai perteikė mintį, kad nors Lietuva pasaulio žemėlapyje yra mažytė, tačiau jos simbolis yra žinomas visame pasaulyje

Nuotraukos, kur Lietuva apjuosta pareigūnų, perteikia vienybė branginant Lietuvą, Laisvę bei Trispalvę idėją, o išsirikiavimas ant šachmatų lentos - pareigūnų svarbą bei solidarumą, užtikrinant Lietuvos saugumą.
               Tikimės, kad ir toliau bendradarbiausime su 2 policijos komisariato pareigūnais ir sudalyvausime dar  ne viename projekte.
 
Socialinė pedagogė                                                                                                                     Julija Butarevič
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti