Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Nacionalinė karjeros savaitė gimnazijoje

 

 Lapkričio 18–22 dienomis mūsų gimnazija prisijungė prie „Nacionalinės karjeros savaitės 2019“ iniciatyvų ir organizavo profesinio pažinimo bei orientavimo renginius. Gimnazijoje svečiavosi įvairių profesijų atstovai, kurie pristatė savo darbo ypatumus, karjeros galimybes.

Lapkričio 18 d. gimnazijoje svečiavosi Guostė Klimienė iš organizacijos „Junior Achievements Lithuania“. Pranešimas buvo skirtas I–IV klasės gimnazistams. Pranešimo tikslas buvo įkvėpti moksleivius renkantis profesiją, nebijoti iššūkių, pokyčių ir drąsiai veikti, jei atsiranda idėjų. Guostė Klimienė papasakojo mokiniams apie savo profesinį kelią ir pasiektą karjerą.
Lapkričio 20 d. į mūsų gimnaziją atvyko Laurynas Puidokas iš „Euroguidance“. Laurynas Puidokas yra karjeros konsultantas, teikiantis individualias konsultacijas ir grupinius mokymus-seminarus karjeros pasirinkimo tema. Pranešimas „Kaip išspręsti karjeros pasirinkimo rebusą“ buvo skirtas 7–8 klasių mokiniams ir I–IV klasių gimnazistams.
Karjeros savaitę vainikavo lapkričio 23–24 dieną vykusį paroda „Mokykla 2018“, kurioje mokiniai sužinojo kas yra ATEITIES MOKYKLA.
Dėkojame visiems svečiams, padovanojusiems mums savo laiką ir žinias, mokytojams, aktyviai įsitraukusiems į Nacionalinės karjeros savaitės veiklas.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti