Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Projektas „Šimtmečio vaikai“

 

 Mūsų mokyklos priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo Respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų loginio mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai“, kurį organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Gandriukas“. Projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Kovo 26 d. tarp priešmokyklinės grupės vaikų, pasidalijusių į dvi komandas, vyko tikros protų kovos: vaikai, užduodami klausimus, stengėsi atspėti, kas yra paveikslėlyje ir „paslapčių dėžutėje“, sprendė matematinius ir kitus loginius uždavinius, vardijo žodžius iš tam tikros raidės, dėliojo įvairius objektus iš geometrinių figūrų. Vienos komandos vaikai įteikė kitos komandos vaikams pačių padarytus medalius. Pabaigoje vyko bendras visos grupės darbas: Lietuvos žemėlapio spalvinimas Lietuvos vėliavos spalvomis.
Vaikai su dideliu įsitraukimu ir džiaugsmu dalyvavo šioje įdomioje mokomojoje veikloje ir jau laukia kitų panašių žaidimų ir konkursų.
Vilniaus S. Konarskio priešmokyklinės grupės vaikų loginio mąstymo žaidimo vaizdo įrašą galima peržiūrėti čia https://www.youtube.com/watch?v=RxbdbQrEovI
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti