Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Galerija

<  1 2 3 4 .. 10  >
Pažintis su VILNIUS TECH
2021 12 02
Lapkričio 25 d. III ir IV klasių mokiniai kartu su fizikos mokytoja Alina Makovska svečiavosi VILNIUS TECH Transporto inžinerijos fakultete.
Albumo peržiūra
TARPATAUTINĖS TOLERANCIJOS DIENOS PAMINĖJIMO KULMINACIJA
2021 11 24
Tarptautinės tolerancijos dienai paminėti kulminacija tapo į 4a ir 4b klasių lietuvių kalbos pamokas (mokytojos: Šarūnė Stonienė ir Loreta Skulskytė) viešnia iš Lietuvos aklųjų bibliotekos.
Albumo peržiūra
TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA
2021 11 18
Lapkričio 16 dieną, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija minėjo tolerancijos dieną. Mokiniai iš įvairių klasių kūrė Tolerancijos miesto plakatusTolerancija – tai kantrybė, ištvermė, pakauta.Mūsų gimnazijoje visada vyravo ir vyraus pagarba bei tolerancija šalia esančiam.
Albumo peržiūra
Lietuvių kalbos pamoka netradicinėje erdvėje
2021 11 08
Antrokai per lietuvių kalbos pamokas kalbėjosi apie tai, kaip vaikai vadina savo žaislus ir kas gali būti žaislai.
Albumo peržiūra
Metinių projektų pristatymas
2021 06 21
Metinių projektų pristatymas - paskutinis mokslo metų darbas, leidžiantis patirti jaudulį pristatant projekto rezultatus gimnazijos bendruomenei ir pasididžiuoti savo veikla.
Albumo peržiūra
Impresija - Įspūdis II klasė
2021 06 14
Koks pirmas įspūdis jums kyla paklausius šio muzikos kūrinio? Tokį klausimą II-ų klasių mokiniai išgirdo muzikos pamokoje (mokytoja Eleonora Ligeikienė).
Albumo peržiūra
Stop Dropout, Stop Tear Drops
2021 05 06
Erasmus+ virtualaus mobilumo į Budapeštą metu, Ia klasės mokiniai sukūrė "gyvas reprodukcijas" paveikslų iš Vengrijos Nacionalinės Galerijos. Kviečiame apžiūrėti.
Albumo peržiūra
„St. Patrick‘s Day“ mūsų gimnazijoje
2021 03 22
Praeitą savaitę minėjome Airijos tradicinę šventę - Šv. Patriko dieną.
Albumo peržiūra
Minint Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną
2021 03 12
Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai, Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos II gimnazinės klasės mokiniai, bendradarbiaudami su Vilniaus m. 2 policijos komisariato pareigūne Snežana Kondratovič, sudalyvavo išskirtiniame projekte, kuriuo siekiama išreikšti policijos bendruomenės ryšį su Lietuvos Valstybe, Trispalve ir Laisve. Mokiniai entuziastingai įsitraukė į šį projektą.
Albumo peržiūra
Mūsų Laisvė užaugo...
2021 01 13
Ji užaugo Simono Konarskio gimnazijos mokinių darbuose, skirtuose paminėti Laivės gynėjų dienos trisdešimtmetį. Kiek daug kantrybės, kruopštumo, kūrybiškumo ir meilės sutilpo piešiniuose, neužmirštuolės žiede, kurtuose eilėraščiuose ir rašiniuose, languose uždegtos žvakės liepsnoje. Atmintis gyva, nes liudija, kad niekas nepamiršta.
Albumo peržiūra
  <  1 2 3 4 .. 10  >
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti