Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Darbuotojų sąrašas

 

Darbuotojų sarašas 2017-2018 m.m.

Nr.
Vardas, pavardė
Išsilavinimas
Specialybė
Mokomieji dalykai
Pareigos
1.       
Božena Ambrozevičienė
Aukštasis, Centrinė žemės ūkio mokykla Varšuvoje, 1998 m.
Maisto technologijos ir žmogaus maitinimas
Technologijos
Mokytoja, menų, technologijų ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos pirmininkė, 7a klasės auklėtoja
2.       
Teresa Andruškevič
Aukštasis, magistras, J.Kochanovskio aukš.pedagoginė mokykla, 1999 m.;
Aukštesnysis, Vilniaus konservatorija
Pradinio ugdymo pedagogika,
 
Šokio pedagogika
Šokis
Mokytoja
3.       
Alina Balčiūnienė
Aukštasis, VPU, 2003 m.
Pradinis ugdymas
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 1b klasės auklėtoja
4.       
Regina Baniukevič
Aukštasis, magistras, Plocko aukštesnioji mokykla P.Vlodkovica, 1999 m.
Dailė
Dailė
Mokytoja, mokytoja padėjėja,
8a klasės auklėtoja
5.       
Teresa Čišėvič
Aukštasis, VVPI, 1980 m.
Lenkų kalba ir istorija
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 2a klasės auklėtoja
6.       
Teresa Deržinskaja
 
Aukštasis, VVPI, 1978 m.
Lenkų kalba ir literatūra, geografija
Geografija ir gamta
Mokytoja, vaiko gerovės komisijos narė, viešųjų pirkimų komisijos narė
7.       
Alena Gudalevič
Aukštasis, VU, magistras 2010 m.
Chemija
Chemija
Mokytoja, gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė
8.       
Danuta Grablevskaja
Aukštasis, VPU, 2004 m.
Lenkų kalba
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 3b klasės auklėtoja, bibliotekininkė
9.       
Valerijus Jaglinski
Aukštasis, magistras, VPU,
2000 m.
Matematika, informatika
Informacinės technologijos
Direktorius, mokytojas, atestacijos komisijos pirmininkas
10.  
Liucina Jaglinska
 
Aukštasis, magistras, Liublino Marijos Curie –Sklodovskos universitetas, 1996 m
Lenkų filologija
Lenkų kalba
Mokytoja, lenkų kalbos metodinės grupės pirmininkė
11.  
Jolita Jakubauskienė
Aukš. VPU, 2009 m.
Psichologija
-
Psichologė, vaiko gerovės komisijos narė
12.  
Olga Jurkevičienė
 
Aukštasis, bakalauras, VPU 2000 m.
Matematika ir informatika
Ekomonika, informacinės technologijos
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja, metodikos tarybos pirmininkė, mokytojų atestacijos komisijos narė, viešųjų pirkimų komisijos pirmininkė, vaiko gerovės komisijos narė
13.  
Krystyna Kratkovska
 
Aukštasis, VV V.Kapsuko U, 1982 m.
Istorija
Istorija
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja, vaiko gerovės komisijos pirmininkė
14.  
Jadvyga Kulakovska
 
Aukštasis, VPU, 1995 m.
Lenkų kalba ir literatūra, biologija
Biologia
Mokytoja
15.  
Elvina Kuginienė
Aukštasis, magistras, VPU, 1995 m.
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalba
Mokytoja, 7b klasės auklėtoja, mokytojų atestacinės komisijos narė
16.  
Irena Kotvicka
Aukštasis,. VVPI, 1988 m.
Lenkų kalba ir literatūra
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 1a klasės auklėtoja, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos narė
17.  
Leonora Kadevičienė
Aukštasis, VPU 1982 m.;
 
VPU, 1993 m.
Rusų kalba ir literatūra;
vokiečių kalba
Rusų kalba
Mokytoja, 5a klasės auklėtoja, bibliotekos vedėja, klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė
18.  
Helena Koševska
Aukštasis, VV V.Kapsuko U, 1978 m.
Matematika
Matematika
Mokytoja
19.  
Beata Kovalevska
Aukštasis, VVPI, 1991 m.
Lenkų kalba ir literatūra, istorija ir socialiniai mokslai
Istorija ir politologija
Mokytoja, 10a klasės auklėtoja, socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė, dokumentų ekspertų komisijos narė
20.  
Janina Kostecka
Aukštasis, VVPI, 1984 m.
Matematika
Matematika
Mokytoja
21.  
Liucija Kolpak
Aukštasis, VPU, 2004 m.,
VU magistras, 2006 m.
Pradinis ugdymas,
specialioji pedagogika
-
-
22.  
Ligija Liausienė
Aukštasis, VPI, 1991 m.
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalba
Mokytoja, lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė
23.  
Gražina Liachovič - Erkoyuncu
Aukštasis, VPU, 2007 m.
Lenkų kalba
Priešmokyklinis ugdymas
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
24.  
Joana Markovskaja
Aukštasis, Gdansko universitetas, 2000 m.
Anglų kalba
Anglų kalba
Mokytoja, 6a klasės auklėtoja, užsienių kalbų metodinės grupės pirmininkė, mokyklos tarybos pirmininkė
25.  
Teresa Masalska
Aukštasis, VVPI, 1974 m.
Lenkų kalba ir literatūra, geografija
Priešmokyklinis ugdymas
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos narė
 
26.  
Lilija Mikonienė
Aukštasis, Olštyno aukštoji pedagoginė mokykla, 1997 m.,
Balstogės Universitetas
Pradinis ugdymas
 
Logopedas
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 2b klasės auklėtoja, logopedė, vaiko gerovės komisijos narė
27.  
Anželika Oleškevičienė
Aukštasis, VPU, 2006 m.
Lietuvių kalba
-
-
28.  
Jolanta Pacyno
Aukštasis, magistras, VPU, 1993 m.
Lenkų kalba ir literatūra, istorija
Lenkų kalba
Mokytoja, 9a klasės auklėtoja, viešųjų pirkimų komisijos narė
29.  
Renata Pačinskaitė
Aukštasis, LEU, 2017 m.
Geografija
-
Socialinė pedagogė, vaiko gerovės komisijos narė
30.  
Danutė Pudžiuvelienė
Aukštesnysis, Vilniaus aukštesnioji pedagogikos mokykla, 2001 m.
Lietuvių kalba
Lietuvių kalba
Mokytoja
31.  
Božena Prokopovič
Aukštasis, magistras, Gdansko universitetas, 2002 m.
Anglų kalbos filologija
Anglų kalba
Mokytoja
32.  
Loreta Skulskytė
Aukštasis, magistras, VPU, 1997 m.
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalba
Mokytoja, mokyklos tarybos sekretorė
33.  
Jolanta Steckevič
Aukštasis, magistras, Šv. Jono Krikštytojo katedra Popiežiaus Teologijos fakultetas Varšuvoje, 2007 m.
Teologija
Tikyba
Mokytoja
34.  
Božena Sokolinskaja
Aukštasis, Vilniaus kolegija, 2008
Muzika
Muzika
Mokytoja
35.  
Lina Spetylaitė
Aukštasis, magistras, VPU, 2000 m.
Lietuvių kalba ir literatūra
Lietuvių kalba
Mokytoja
36.  
Šarūnė Stonienė
Aukštasis, magistras, LEU, 2014 m.
Lietuvių kalba
Lietuvių kalba
Mokytoja, vaiko gerovės komisijos narė
37.  
Romuald Štura
Aukštasis, magistras, VPU,
2002 m.
Kūno kultūra ir sportas
Kūno kultūra
Mokytojas, mokyklos tarybos naris
38.  
Eduard Tučinskij
Aukštasis, VPU, 2002 m.
Kūno kultūra
Kūno kultūra
Mokytojas
39.  
Aurelija Urbonavičienė
Aukštasis, VPU, 2008 m.
Anglų kalba
Anglų kalba
Mokytoja
40.  
Katerina Valeikienė
Aukštasis, magistras, VU, 2010
Komunikacijos ir informacijos
-
-
41.  
Joldana Vincel
Aukštasis, Šaulių pedagoginis institutas, 1990 m.
Pradinis ugdymas
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 4a klasės auklėtoja
42.  
Kristina Višnevskienė
Aukštasis, magistras, VPU, 2000 m.
Fizika ir astronomija
Fizika
Mokytoja
43.  
Barbara Zinkevič
Aukštasis, magistras, VPU,
1997 m.,
Aukštasis, VPU, 2006 m.
Lenkų kalba ir literatūra, biologia;
pradinis ugdymas
Pradinis ugdymas
Mokytoja, 1a klasės auklėtoja, pradinių klasių metodinės grupėspirmininkė, viešųjų pirkimų komisijos narė, vaiko gerovės komisijos narė

 

  
 
smart foreash