Statybininkų g. 5, 03200 Vilnius
tel. (8 5) 213 0518 
el. p. rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Darbuotojų sąrašas

 

Darbuotojų sarašas 2021-2022 m.m.

 


Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Mokomieji dalykai ir kvalifikacinė kategorija
Pareigos
1.      
Božena Ambrozevičienė
Technologijų mokytoja metodininkė
Mokytoja, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos pirmininkė, IIIa klasės auklėtoja
2.      
Stanislava Andrijauskienė
-
VDM specialistė
3.      
Teresa Andruškevič
Choreografijos mokytoja metodininkė
Mokytoja
4.      
Alina Balčiūnienė
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Mokytoja, 1b klasės auklėtoja
5.      
Nijolė Baliukonienė
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
6.      
Regina Baniukevič
Dailės vyresnioji mokytoja
Mokytoja, mokytojo padėjėja,
IVa klasės auklėtoja
7.      
Julija Butarevič
Socialinė pedagogė
Socialinė pedagogė, vaiko gerovės komisijos narė
8.      
Teresa Čišėvič
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 2a klasės auklėtoja
9.      
Teresa Deržinskaja
Geografijos mokytoja metodininkė
Mokytoja, viešųjų pirkimų komisijos narė, metodinės grupės pirmininkė
10.  
Miroslava Dvilevič
-
VDM specialistė
11.  
Alena Gudalevič
Chemijos vyresnioji mokytoja
Mokytoja, laborantė
12.  
Danuta Grablevskaja
Lenkų kalbos mokytoja
Mokytojo, dirbančio pagal priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja, VDM grupės pedagogė
13.  
Valerijus Jaglinski
Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas
Direktorius, mokytojas, atestacijos komisijos pirmininkas
14.  
Liucina Jaglinska
Lenkų kalbos mokytoja ekspertė
Mokytoja, lenkų kalbos metodinės grupės pirmininkė
7a klasės auklėtoja
15.  
Jolita Jakubauskienė
Psichologė
Psichologė, vaiko gerovės komisijos narė
16.  
Olga Jurkevičienė
 
Matematikos ir ekomonikos mokytoja metodininkė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Metodikos tarybos pirmininkė, mokytojų atestacijos komisijos narė, viešųjų pirkimų komisijos pirmininkė, vaiko gerovės komisijos narė
17.  
Lucija Kašėtienė
Matematikos mokytoja
Mokytoja
18.  
Krystyna Kratkovska
Istorijos vyresnioji mokytoja
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, vaiko gerovės komisijos pirmininkė
19.  
Božena Krasilova
Muzikos mokytoja
Mokytoja
20.  
Jadvyga Kulakovska
Biologijos vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 6b klasės auklėtoja, gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė
21.  
Elvina Kuginienė
Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
Mokytoja, IIIb klasės auklėtoja, mokytojų atestacinės komisijos narė
22.  
Alina Krulikovska
Matematikos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
23.  
Irena Kotvicka
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 1a klasės auklėtoja, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos narė
24.  
Leonora Kadevičienė
Rusų kalbos (užsienio) vyresnioji mokytoja
Mokytoja, Ia klasės auklėtoja, klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė
25.  
Helena Koševska
Matematikos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
26.  
Janina Kostecka
Matematikos mokytoja metodininkė
Mokytoja
27.  
Liucija Kolpak
Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 3b klasės auklėtoja, specialioji pedagogė
28.  
Ligija Liausienė
Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
Mokytoja, lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė
29.  
Eleonora Ligeikienė
Muzikos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
30.  
Gražina Liachovič - Erkoyuncu
Pradinio ugdymo mokytoja
Mokytoja, 4a klasės auklėtoja
31.  
Alina Makovska
Fizikos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
32.  
Joana Markovskaja
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
Mokytoja, IIa klasės auklėtoja, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė
33.  
Teresa Masalska
Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Mokytojas, dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą, mokyklos inventoriaus nurašymo komisijos narė
34.  
Pavel Mechovičius
Informatikos vyresnysis mokytojas
Mokytojas
35.  
Erika Memis
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 6a klasės auklėtoja
36.  
Alina Možeiko-Selezneva
Anglų kalbos mokytoja
Mokytoja
37.  
Lilija Mikonienė
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Mokytoja, 2b klasės auklėtoja, logopedė, vaiko gerovės komisijos narė
38.  
Jolanta Pacyno
Lenkų kalbos vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 5a klasės auklėtoja, viešųjų pirkimų komisijos narė
39.  
Renata Pačinskaitė
Geografijos ir ekonomikos mokytoja
Mokytoja, 7b klasės auklėtoja
40.  
Svetlana Peseckaja
Istorijos mokytoja metodininkė
Istorijos mokytoja
41.  
Romuald Piotrovski
Istorijos vyresnysis mokytojas
Mokytojas
42.  
Danutė Pudžiuvelienė
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
43.  
Božena Prokopovič
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
Mokytoja, 5b klasės auklėtoja
44.  
Alicija Rosovska
Lenkų kalbos vyresnioji mokytoja
Mokytoja, 8a klasės auklėtoja
45.  
Sabina Sadovska
Psichologė
Mokytojas, dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą
46.  
Alicija Silina
Rusų kalbos ir literatūros mokytoja
Bibliotekininkė
47.  
Loreta Skulskytė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Mokytoja, mokyklos tarybos sekretorė
48.  
Veslav Sobieski
Muzikos mokytojas metodininkas
Mokytojas
49.  
Jolanta Steckevič
Tikybos mokytoja
Mokytoja
50.  
Lina Spetylaitė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Mokytoja
51.  
Šarūnė Stonienė
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Mokytoja
52.  
Romuald Štura
Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas
Mokytojas, mokyklos tarybos pirmininkas
53.  
Eduard Tučinskij
Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas
Mokytojas
54.  
Aurelija Urbonavičienė
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
Mokytoja
55.  
Lilija Verbel
Siuvinių projektavimas ir gamybos
Mokytojos padėjėja
56.  
Joldana Vincel
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Mokytoja, 4b klasės auklėtoja
57.  
Kristina Višnevskienė
Fizikos mokytoja
Mokytoja
58.
Barbara Zinkevič
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Mokytoja, 3a klasės auklėtoja, pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė, viešųjų pirkimų komisijos narė
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti