Geležinkelio muziejuje |
← |
Publikuota: 2025-05-21
Gegužės 15 d. mūsų gimnazijos priešmokyklinė grupė apsilankė Geležinkelio muziejuje. Čia vaikų laukė „Spalvinga kelionė traukinuku“. Dainuodami dainelę“ Tu tu tu,tu tu tu mes važiuojam traukiniu..“, vaikai keliavo per spalvingas sales ir susipažino su muziejaus ekspozicija iš arčiau.
Vaikai apžiūrėjo geležinkelio bėgius, senovinius geležinkeliečių darbo įrankius, kelionių geležinkeliu atributus ir kitus senoviškus eksponatus.
mažieji aplankė maketų salę, kurioje yra trys veikiantys maketai su žaismingai riedančiais traukinukais, pažino geležinkelio struktūrą: kelius, tiltus, pastatus, signalizaciją. Ypač vaikus sudomino tuneliu riedantis traukinys, kuriame gyvena šikšnosparniai!
Puiki ekskursija mokslo metų pabaigoje į Geležinkelio muziejų paliko visiems nepakartojamus įspūdžius. Laimingi su naujų žinių ir patirčių bagažu grįžome į mokyklą. Apibendrinant įgytas žinias vaikai nuspalvino traukinuką, kuris atgijo panaudojant interaktyviąją programą – Quiver””.
↑ | ← |