ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

XVIII Puchar Dyrektora Szkoły

Po przerwie został wznowiony turniej koszykówki wśród chłopców klas 7-10 o Puchar Dyrektora Szkoły. Była to już XVIII edycja tego popularnego turnieju.

Zmagania koszykarzy odbywały się według regulaminu "każdy z każdym". Do ostatniej sekundy nie był wiadomy zwycięzca turnieju. Mistrzami i zdobywcami pucharu została 10A klasa, która w ostatnim spotkaniu po dramatycznej walce pokonała 9A klasę z wynikiem 18 : 17. Najbardziej skutecznym w tym spotkaniu był M. Bosak (9A) 13 pkt oraz R. Rukowicz (10A) z 9 pkt. Trzecią lokatę zdobyli koszykarze z 8A klasy w ostatnim spotkaniu pokonując kolegów z 7A z wynikiem 33 : 6.